Čo bolo s vedcom Čekanom po vakcíne?

Popočúvajte toto od cca 19:30 min.

„O tej myokarditíde sakramentsky dobre viem, lebo ja som ju teda dostal. Presne viem, čo to je, presne viem, ako som sa cítil a ja som sa cítil naozaj dobre. Len to EKG vyzeralo strašne zle. Bol som hospitalizovaný vo VÚSCHu v Košiciach a bol som tam 2-3 dni, robili mi rôzne diagnostiky. A 2 týždne obyčajného pokoja v podstate napravilo aj to EKG a všetko ostatné,“ povedal Pavol Čekan pre Aktuality.sk.

Ide o priznanie typu: áno, mal som zrejme myokarditídu, ale dali to dokopy. Pán Dobšinský pritakáva: Ja tiež… A potom čo? Napríklad takých 7 týždňov v kúpeľoch Kováčová (zdroj TU)? A s čím že? ADEM? Nie je ADEM (akútna diseminovaná encefalomyelitída) zhodou okolností prejavom po očkovaní?

Hlásili to na ŠÚKL? Má niekto takú informáciu?

Každopádne zaujímavé.

Oveľa horšie však skončila leaderka programu Sinovac Novilia Sjafri Bachtiar. Zomrela, ako inak, na covid, presnejšie jeho menej škodlivý delta variant (zdroj).

„Keď niekto dostane zápal srdca alebo je tam nejaký vedľajší účinok dlhodobý, ja nevidím dôvod, prečo by sme tých ľudí nemohli kompenzovať, prečo by sme im nemohli preplatiť dlhodobejšiu PNku, kúpeľnú liečbu, dať im proste nejaké peniaze, aby cítili tú istotu, že idem do rizika, áno, to riziko je nízke, ale idem, ale štát je tu na to, aby mi pomohol,“ navrhuje Čekan kompenzáciu po očkovaní.

Autor: JUDr. Peter Weis

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj: Čo bolo s p. Čekanom po vakcíne? akw.sk, 10.7.2021

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected] UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár