Čo si môžete prečítať v Zem&Vek v júli 2020

Obrázok: Zem&Vek

V júlovom čísle sme sa zamerali na širšie súvislosti okolo toľko propagovanej vakcíny proti koronavírusu. Tému sme nazvali Doktor vakcína:

Farmaceutický korporátny biznis, pri ktorého zrode stáli Rockefellerovci, Du Pontovci a ďalšie finančnícke rody, sa tento rok dočkal svojej veľkej príležitosti – umelo vyvolaný strach pred pomerne neškodným koronavírusom mu dáva príležitosť, zarobiť na masovom očkovaní doteraz nevídaných rozmerov. Medzi spoločnosťami vyvíjajúcimi vakcínu proti COVID-19 je aj nemecký Bayer, ktorý za druhej svetovej vojny, ako súčasť koncernu IG Farben, produkoval vražedný plyn cyklón B a robil pokusy na väzňoch koncentračných táborov. Už teraz pracuje propaganda na plné obrátky a snaží sa presviedčať obyvateľstvo, že bez vakcíny sa život nebude môcť vrátiť do pôvodných koľají. Zároveň sa stupňuje mediálny hon na kritikov očkovania, ktorí tu pritom boli od samého začiatku tejto praxe. Nehľadí sa na hlasy mnohých lekárov, ktorí tvrdia, že vakcína v prípade koronavírusu nemá žiadne opodstatnenie. Patria medzi nich aj odborníci, ktorí sa vyjadrili v našej téme mesiaca. Narýchlo vyvinutá a otestovaná vakcína môže byť nielen zbytočná, ale aj nebezpečná. Netušíme, čo všetko sa v nej bude ukrývať, keď za financovaním jej vývoja stoja takí “dobrodinci”, ako propagátor depopulácie Bill Gates, alebo americký vojensko-priemyselný komplex.

Z obsahu vyberáme:

Posledná sezóna netotalitnej turistiky?

Doktor Fauci volá po sledovaní, izolácii a zvykaní si na rúška

V Seattli vyhlásili štát v štáte

Vo Veľkej Británii začalo “pálenie kníh”

Eset si pretlačil svoje testy na Covid-19

Svojvoľné opatrenia vlády nevychádzali z vedeckých štúdií

Západ v ošiali sebanenávisti a ikonoklazmu

Matovičov Trianon

Európska komisia nás chce zachraňovať peniazmi, ktoré nemá

Pokus farmaceutického biznisu o definitívne ovládnutie más

WHO pretláča celosvetovú totalitu podľa čínskeho vzoru

Doktorky Peková a Adámková v spásonosnú vakcínu neveria

Umelé zásahy do imunity ju môžu rozvrátiť

Kauza doktorky Mikovitsovej

Pohon na odporcov očkovania sa stupňuje

Pripravuje sa masový očkovací záťah

Ján Drgonec: Matovičov štáb – mäsiari práv a ústavy

Prekrásny nový “postcovid” svet

Bez masky: John Davidson Rockefeller

Pavučina: Juraj Rizman

Rozhovory medzi hemisférami

Vnútorný kruh našej bytosti

Apiterapia – liečivý potenciál včiel

Mystická symbolika kameňov

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply