Čo vám prinesie augustové číslo Zem&Vek

Najnovšie číslo nášho i vášho mesačníka, ktoré ešte len vo štvrtok odišlo do tlače, je venované téme mesiaca „LGBTI teror“. O svete, kde politika, ruka v ruke s veľkým biznisom, pretláča totalitnú agendu tzv. „sexuálnych menšín“, ktoré pritom kritériá menšiny vôbec nenapĺňajú a pôvodne boli odborníkmi zaraďované medzi duševné poruchy. Dnes ale musíme byť všetci povinne „ústretoví voči inakosti“. A to sa nám do toho začínajú pretláčať práva transsexuálov, ľudí, čo sa chcú zmeniť na koňa, ba najnovšie aj pedofilov. Práve v čase, keď Americká federálna prokuratúra obvinila známeho finančníka Jeffreyho Epsteina zo zneužívania maloletých dievčat a prevádzkovania pedofilnej siete, denník SME vyšiel so sériou článkov s ústredným titulkom: „Pedofili nie sú zločinci“ a zástupca šéfredaktorky Jakub Filo čitateľov presviedčal, že „aj pedofil má právo na život bez predsudkov a odsudzovania.“ Neoliberálna agenda pritom spôsobuje, že sa medzi sebou začínajú „hrýzť“ transsexuáli a feministky alebo moslimskí prisťahovalci protestujú proti propagácii LGBTI na školách. Konečným cieľom je vyvolanie chaosu a poštvanie každého proti každému, v duchu hesla „Rozdeľuj a panuj“.

 

Okrem toho si budete môcť prečítať:

– Články o pokusoch o majdanizáciu v Česku, i iných európskych krajinách.

– Exkluzívny rozhovor s novozvoleným europoslancom Miroslavom Radačovským.

– Príspevok o tom, že v jednotkách SS slúžili aj moslimovia a nacistické Nemecko podporovalo šírenie islamu na okupovaných územiach.

– Článok Gustáva Murína, v ktorom uvádza na pravú mieru najčastejšie mýty o černobyľskej havárii.

– Článok antropológa Mnislava Zeleného o chodení po žeravom uhlí.

– Reportáž o Norbekovovej ozdravnej metóde, ktorá efektívne napráva najmä poruchy zraku.

– V rubrike Pavučina informácie o pozadí šéfa Petit Pressu a vydavateľa denníka SME Alexeja Fulmeka.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár