COVID Roundup: Bola vakcína mRNA určená na zníženie populácie?

Foto: Zero Hedge

“Za posledných pár rokov som vám poskytol dostatok informácií na to, aby ste sa dozvedeli, že vírus Covid nepredstavuje takú hrozbu, ako sa zdalo, a že „vakcína“ nie je ani účinná, ani bezpečná. Vírus Covid nepochádza z netopierej jaskyne, ale z financovania NIH najprv na Univerzite v Severnej Karolíne a potom vo Wu-chane v Číne. „Pandémia“ bola organizovaním zisku, moci a, ako to vidíme z úmrtí, postihnutí, neplodnosti a počtu mŕtvo narodených detí spôsobených „vakcínou“, slúžila na redukciu populácie. V skutočnosti, či už to bolo zamýšľané alebo nie, mRNA „vakcíny“ sú biologické zbrane,” napísal Paul Craig Roberts renomovaný autor a akademik, predseda Inštitútu pre politickú ekonómiu vo svojom článku v Global Research.

Dr. Roberts bol predtým pridruženým redaktorom a publicistom pre The Wall Street Journal. Počas Reaganovej administratívy bol námestníkom ministra financií pre hospodársku politiku.

Dokumenty spoločnosti Pfizer zverejnené na základe súdneho príkazu ukazujú, že spoločnosť Pfizer zo svojho testovania vopred vedela, že „vakcína“ spôsobuje potraty a možnosť mŕtvo narodených detí, srdcové problémy, neurologické problémy a smrť. Napriek tomu spoločnosť a agentúry verejného zdravia zodpovedné za ochranu verejného zdravia pokračovali a vytvorili atmosféru strachu založenú na lži, že neexistuje žiadna dostupná liečba, a injekčne podali skoro 70 % populácie sveta, netestovanú látku autorizovanú len na „núdzové použitie.“

Celosvetovo bolo k 27. 11. 2022 zaočkovaných 5 459 526 295 ľudí aspoň jednou dávkou, čo predstavuje 68.46% populácie sveta, celkovo už bolo aplikovaných 12 991 704 828 dávok vakcíny proti koronavírusu.

Foto: Reuters

Aby to bolo jasné, farmaceutické spoločnosti, NIH, CDC, FDA, WHO, politici, prestitútky, lekárske spoločnosti a lekárske rady prinútili obrovské množstvo obyvateľov strachom a mandátmi hrať ruskú ruletu s „vakcínou“, ktorá by mohla skončiť resp. zničiť ich životy.

Napriek tejto obrovskej kriminalite sú zatiaľ jedinou požiadavkou na zodpovednosť občianskoprávne spory.

Bolo toto obrovské zlo len omylom?  Rozhodne nie.  Ako je zrejmé z dokumentov Pfizeru, ktoré chcel Pfizer utajiť na 75 rokov, farmaceutické spoločnosti vedeli o obrovskom nebezpečenstve „vakcíny“.

Bola vakcína určená ako opatrenie na zníženie populácie? Nepriame dôkazy ukazujú, že to tak bolo.  

Niekoľko desaťročná agitácia za znižovanie populácie zo strany Billa Gatesa a zástup elít, organizácií a desaťročný alebo ešte dlhší výskum zameraný na vývoj vírusu Covid naznačujú, že „vakcína“ mala zámer, ktorý nie je uznaný, a nikdy sa ho nedozvieme, pokiaľ sa niekto neprizná.

Proces “vyraďovania” lekárov, medicínskych vedcov, sestier a informátorov, ktorí poskytujú fakty nevítané úradmi, pokračuje. Médiá urobili všetko, čo bolo v ich silách, aby zakryli zločin, ktorý bol spáchaný na ľudstve. Zlo je také satanské, že bude zázrakom, ak spochybnenie oficiálneho príbehu o Covide nebude nezákonné. Je nevyhnutné, aby to takto skončilo, pretože ak sa pravda dostane von, dôvera vo vládu sa zrúti. Je možné, že verejnosť ani nie je dostatočne mentálne a emocionálne silná a pripravená, aby akceptovala fakty.


Predtým potláčaný výskum potvrdzuje nebezpečenstvo očkovania

od Dr. Russella Blaylocka

Odborníci zistili, že len veľmi málo informácií, ktoré sa objavujú v lekárskych časopisoch, je spoľahlivých. Manipulácia s vedeckými časopismi je narastajúcim problémom, ktorému som sa v minulosti venoval, vrátane výskumu ovplyvneného alebo priamo kontrolovaného farmaceutickými spoločnosťami, ktorý sa javil ako falošné lekárske články. Cieľom je, samozrejme, prinútiť praktických lekárov, aby používali lieky vyrobené týmito spoločnosťami.

Okrem toho farmaceutické spoločnosti silne ovplyvňujú výskum, lekárske vzdelávanie a školenie lekárov vo veľkých lekárskych centrách prostredníctvom masívnych darov a manipuláciou federálnych agentúr, ako sú CDC, FDA a NIH. Napokon, farmaceutickí výrobcovia využívajú svoje obrovské bohatstvo na ovplyvňovanie médií, dokonca aj miestnych spravodajských programov. Pozrite si celý list tu.

 

Foto: hedgehog94 / Shutterstock.com

Bol zisk jediným dôvodom na úmyselné vstreknutie skoro 70 % populácie smrtiacej látky? 

Môže byť za najhoršiu genocídu v histórii ľudstva braných na zodpovednosť toľko vlád, lekárskych autorít a mediálnej špiny?

 

Očakáva sa, že ročné príjmy spoločnosti Pfizer dosiahnu v roku 2022 až 101,3 miliardy dolárov vďaka očkovaniu COVID, ktoré nezabráni infekcii ani šíreniu.

Ročné príjmy spoločnosti Pfizer: V článku 9, klinický lekár a lekár verejného zdravotníctva Dr. David Bell zo 4. novembra 2022, diskutuje o umení – a cene – klamstva, pričom poznamenáva, že čím viac je lož odlíšená od reality, tým je pravdepodobnejšie, že uspie vďaka zvláštnostiam ľudskej povahy a normálnej psychológii:

V predchádzajúcom zamestnaní som mal šéfa, ktorý veľa klamal. Klamstvá boli čistou fantáziou, ale s obrovským rozsahom a podané s úprimnosťou. Boli veľmi úspešné. Tento úspech bol založený na neochote väčšiny ľudí uvažovať o tom, že niekto v pozícii takej autority v humanitárnej organizácii by úplne ignoroval akékoľvek zdanie reality. Ľudia predpokladali, že tvrdenia musia byť pravdivé, pretože vymýšľanie si informácií v takom rozsahu za týchto okolností popiera akúkoľvek logiku.

Princíp skutočne veľkých klamstiev je založený na tom, že klamstvá sú natoľko oddelené od reality, že poslucháč bude predpokladať, že jeho vlastné vnímanie musí byť chybné, a nebude pochybovať o tvrdeniach osoby, ktorá klame. Len šialený alebo smiešny človek by mohol tvrdiť takéto bizarné tvrdenia a dôveryhodná inštitúcia by takého človeka predsa nezamestnala… Preto vzhľadom na to, že inštitúcia je zjavne vierohodná, musia byť vierohodné aj výpovede, a preto poslucháčovo predchádzajúce vnímanie reality bolo chybné.

Domnievam sa, že toto je presne stratégia, ktorú za posledné tri roky využívala spoločnosť Big Pharma, zdravotnícke agentúry, vládni úradníci a odnož hlbokej štátnej propagandy. Ich tvrdenia boli tak ďaleko od reality, že každý, kto si uvedomuje reálne fakty, sa cítil viac než trochu šialený.

Nanešťastie, zatiaľ čo väčšina ľudí má morálny a etický kompas, len málo z nich ho nakoniec nasleduje, keď sú konfrontovaní s autoritami psychopatov a tlakom rovesníkov, aby sa prispôsobili. Ako poznamenal Bell, “dobrí tímoví hráči takmer vždy nakoniec podporia falošné príbehy a tí, ktorí odmietajú súhlasiť s tým, čo sú jasne klamstvá, sú väčšinou len nepatrnou menšinou.”

Menšinou dezolátov, konšpirátorov a hoaxerov…

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroje:
1. Paul Craig Roberts: COVID Roundup. Was the mRNA Vaccine Intended as a Population Reduction Measure?, Global Research, 28. nov. 2022
2. Stav očkovania proti Covid-19 vo svete, covid2019.sk

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply