Covidová apokalypsa či vojna elít

· Čas čítania: 2 min.
Foto: Shutterstock

Existuje priliehavejší výraz na okolité dianie ako tretia svetová vojna? Podlejšia, perfídna svojou skrytou podobou, bez toho, aby jej pravú podstatu odhalili milióny občanov, ktorí si ju vo svojom vedomí ani nepripúšťajú.

Besnie na všetkých frontoch, vojna biologická, informačná, ekonomická a aj tradične dobyvačná, na ktorú zneužili invazívnu islamskú armádu. Zo zastretej formy zúriacej celé desaťročia, vzbĺkla pod zámienkou svetovej pandémie do otvorenej vojny proti miliónom najobyčajnejších občanov. Vyčíňa po celom svete, ale jej najzasiahnutejším epicentrom je Európa, voľakedajšia kolíska civilizácie, predobraz tisícročných bojov za ľudské práva, sociálnych vymožeností a demokracie. Je najnebezpečnejšou vojnou v celej histórii ľudstva, pretože nepriateľ je neznámy, utajený, ale vo vojne proti národom a ľudstvu, nasadil vlastných predstaviteľov štátov. V Európe jej dominuje nadštátny subjekt, vytvorený na ucelené podrobenie európskych štátov. V pozadí stojí entita, držiaca v rukách všetku finančnú a politickú moc sveta, entita bez vlastnej histórie, historického územia a epochálnych osobností formujúcich pokrok ľudstva, ktorá sa nevyznamenala žiadnym spoločenským prospechom, okrem histórie úžery, koristníctva a historického zdierania. Entita, ktorá sa vo svojej agresívnej viere sama stavia na piedestál jedinečnosti.

Porážka Náhorného Karabachu, autonómneho územia obývaného prevažne kresťanskými  Arménmi, s jednou z najstarších kresťanských civilizácií, pochádzajúcej z územia Arménska, na ktorej sa formovali prvé historické európske spoločenstvá, islamským Azerbajdžanom a Tureckom, bola jedným zo symbolov národnostno-náboženského debaklu. A rad za radom padajú staré európske civilizácie pod islamským náporom, ktorý sa šíri ako mor do celej Európy a pochováva monumentálne pripomienky hrdej civilizácie.

V zákulisí lámania civilizácií sa stupňuje teror, ničiaci ekonomiky štátov, zbedačujúci svetovú populáciu, zbavenú základných existenčných prostriedkov. Štátne orgány potláčajú svetové povstania proti útlaku, nasadili najvyššie kontrolné komunikačné mechanizmy, sledovanie telekomunikačnej a elektronickej komunikácie, ako na bežiacom páse vydávajú nové a nové nariadenia na zamedzenie slobody prejavu a pohybu. Samostatné živobytie pracujúcich sa rúca ako domček z karát, občania strácajú pôdu pod nohami, čoraz väčšie masy sa stávajú závislými od  dobrovôle štátu, ruinujú sa národné firmy, znižuje potravinárska produkcia, aby vyústila do hladomoru.

Stupňujúci sa chaos, teror, neistota, strata živobytia, úmrtia bez poskytovania lekárskej starostlivosti vedú k úpenlivej túžbe národov ukončiť dennodenné utrpenie, k stavu, kedy väčšina podľahne túžbe po návrate života do starých koľají, k stavu absolútneho podrobenia, bez poznania holej pravdy, že sa tak nikdy nestane.

Na ich konci sú pripravené vakcíny a zúrivá snaha štátnikov, pod tlakom farmaceutických korporácií, vpraviť ich za každú cenu do každého ľudského organizmu. Aj za cenu životov, nátlaku a štátneho teroru.

A v pozadí rinčia zbrane, pripravené vyvolať vojnu s Ruskou federáciou.

Ing. Iveta Michalíková je bývalá kariérna diplomatka

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected] UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.
ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár