Covidové hoaxy a fakty

Denne čelíme covidovej propagande na všetkých úrovniach. Nielen tej vládnej a masmediálnej, ale aj od mnohých platených provokatérov v diskusiách na internete. Zhrniem oproti mainstream hoaxom fakty ohľadom Covid-19.

– Oficiálne čísla chorých a úmrtia pri Covid-19 sú masovo preukázateľne sfalšované, priznávajú to sami lekári z nemocníc, aj insidermi z radov úradníkov = skutočné čísla sú rádovo nižšie, podobné bežnej sezónnej chrípke.

Motiváciou sú navýšené bonusy nemocniciam za covid pacientov, aj vládny, mediálny a policajný teror.

– Po pol roku zavedenia extrémnych protizdravotných opatrení začali mať tieto opatrenia obrovský negatívny vplyv na zdravie väčšiny občanov, čo už sa v drvivom dopade reálne prejavilo na zvýšených počtoch chorých a úmrtí na rôzne choroby. Ak začnete ľudí trvale desiť, dusiť kontaminovanými handrami, znížite im prísun kyslíka a zvýšite prísun CO2, odoberiete im prístup k preventívnej zdravotnej starostlivosti a ešte im zrušíte väčšinu práv a podmienite ich dusením sa, invazívnym testovaním a očkovaním jedovatými/smrtiacimi experimentálnymi vakcínami = vytvoríte epidémiu a štatisticky vyšší počet úmrtí vždy a všade.

Keby mala chrípka rovnaké promo a opatrenia, bude mať čísla ešte vyššie. Nebudeme riešiť, že už rok tu nemáme chrípkové kmene, ktoré záhadne zmizli z planéty a pritom sa premenovali na Covid-19.

– Vakcíny sú preukázateľne, nespochybniteľne experimentálne, neštandardné a rizikové. Štandardná doba vývoja priemernej vakcíny je minimálne 5-10 rokov. A aj potom má väčšina novodobých zlé výsledky a mnoho vedľajších účinkov (napr. práve proti chrípke). Zvlášť a logicky potom proti vírusovým kmeňom, ktoré často mutujú, sa vakcíny rýchlo v čase stávajú neúčinné. Preto sú dlhodobo úspešné vakcíny primárne u tých chorôb, kde k rýchlym a častým mutáciám nedochádza a vakcíny si tam prešli desaťročiami vývoja.

(Nielen) u mRNA vakcín ide navyše o úplne novú metódu, kde nikto nevie, čo to s organizmom očkovaných urobí v dlhšom časovom meradle a odborné predpoklady vplyvu sú skôr negatívne.

Z praxe už zaznelo svedectvo, že sa očkovaní stávajú prenášačmi vírusu či jeho mutácií, že sa ženy stávajú neplodnými a muži impotentným atď. čo by úplne zapadalo do známych cieľov osôb, ktoré za vakcinačným biznisom a farmaceutickými mafiami stoja a nijako sa snahou o likvidáciu a preformátovanie spoločnosti netaja (napr. klany Rockefeller, Rotschild, Gates, Clinton a pod).

– Prax ukazuje, že vakcíny proti Covid-19 chránia veľmi málo, veľa zdravých ľudí touto chorobou naopak po naočkovaní ochorelo (stáva sa rovnako u očkovaných proti chrípke). Vedľajšie účinky aj u predtým zdravých ľudí sú okrem už mnohých úmrtí časté a u niektorých devastačné (ochrnutie a pod).

Ďalej aj výrobcovia priznávajú fakt, že tieto vakcíny NIJAKO nechránia proti samotnej nákaze chorôb (aký potom majú zmysel?). Iba by mali teoreticky pomôcť proti najťažšiemu priebehu choroby (stredne ťažký aj so všetkými rizikami teda môže nastať). Očkovaní tiež ďalej preukázateľne zostávajú prenášačmi vírusu, čo situáciu len zhoršuje, ak im štát poskytuje štatút zdravých.

– Štandardným lekárskym riešením chorôb nie je vakcinácia, ale PREVENCIA životným štýlom a LIEČBA preverenou medikáciou. Čo urobili európske vlády? Naopak občanom terorom vnútili najhorší možný životný štýl, prikázali im sa desiť, dusiť, nehýbať, necvičiť a byť zavretí v strese doma. Ďalej znemožnili či zakázali distribúciu preverených liekov (ivermektín, methisoprinolu a ďalšie) a potrebných ochranných pomôcok. Za celý rok nebola „česká“ zločinecká vláda schopná rozbehnúť ani jednu jedinú továreň na rúška, nieto ešte na rúška s nanovláknami.

A nakupovala predražené, kontaminované, proti vírusom úplne nepoužiteľné ázijské tovar, na ktorom sa zainteresovaní politickí a lekárski zločinci preukázateľne podvodne obohatili o obrovské sumy. Tu je len treba dodať, že všetci organizátori tejto akcie musia skončiť na mnoho rokov vo väzení a všetok zhabaný rodinný majetok sa môže rozdeliť napríklad ako odškodné medzi pozostalých naivných zaočkovaných.

– Neotestované, rizikové vakcíny sú proti vírusom asi tak použiteľné ako plošne nasadené rúška a respirátory (sami výrobcovia uvádzajú, že nie sú určené proti vírusom a svojimi parametrami ani byť nemôžu), narobia viac škody ako úžitku. Vláda či lekári, ktorí odporučia alebo dokonca prikážu pod sankciami a policajným terorom proti vírusom niečo tak absurdného, ​​nefunkčného, ​​škodlivého ako rúška/respirátory, strácajú úplne kredibilitu už úplne v čomkoľvek a nikto svojprávny ich už nemôže brať vážne.

– Štandardný stav je, že štát ponecháva na občanoch, či sa proti niečomu naočkujú alebo nie. Rozumná a pronárodná vláda podáva k chorobe aj k vakcinácii objektívny informačný servis kladov a záporov, nie jednostrannú a nátlakovou propagandu. Ak štát ochrannými pomôckami, testovaním alebo očkovaním podmieňuje základné práva občanov, alebo dokonca ich detí (čím občanov zločinne vydiera), nastáva fašistická totalita.

– Výrobcovia vakcín majú ohľadom dopadov vakcín na očkovaných tzv. indemnity, teda absolútnu trestno-právnu beztrestnosť a tiež občiansko-právnu nevymáhateľnosť odškodnenia pre očkovaných ľudí, či ich pozostalých.

To samo o sebe hovorí pre svojprávneho mysliaceho človeka za všetko.

– V českých a slovenských domovoch dôchodcov došlo okamžite a v priamej súvislosti s očkovaním, k mnohým úmrtiam a jedná sa reálne o masovej vraždy.

Títo ľudia žili rok de facto v izolácii, pracovníci podstupovali všetky opatrenia a hlavne tí ľudia boli predtým rok v poriadku. Samotní prevádzkovatelia týchto miest radšej očkovanie vydesene zastavili. Preukázateľnejší a praktický test rizikovosti a úmrtnosť daných vakcín ani nie je. Zabili ich nespochybniteľne tie vakcíny, ktorými teraz pichajú populáciu a cieľom je tým napichať i deti. K tomu sa hlási aj veľké množstvo mladých, zdravých ľudí po očkovaní so zásadnými zdravotnými problémami so slovami, že nikdy predtým a po žiadnom inom očkovaní toto nezažili.

– V neposlednom rade, nikdy nešlo podľa zavedenej definície o epidémiu.

– Počas roka údajnej epidémie sa bez akejkoľvek logické súvislosti s vírusmi menia zákony, prepisuje resp. ruší ústava a zavádza fašistický spoločenský systém.

Používa sa tzv. salámová taktika varenie žaby. Skrz vyvolania strachu sa postupne kúsok po kúsku zmení pôvodný stav na úplne nemysliteľný, ktorého jednorazové nastolenie by ľudia nikdy neprijali. Za rok sa tak bezproblémovo zaviedla brutálny fašistická totalita, ktorá je nasledovaná fašistickým digitálne-zdravotníckym koncentrákom. Preto bolo veľkou chybou akceptovať rúška podmienené základnými občianskymi právami a mali pravdu tí, ktorí varovali, že budú nasledovať respirátory, testy, vakcíny, očkovacie preukazy podmienené a následne povinné.

Týmto paralelným preformátovaním spoločnosti a práv je úplne jasné, že od začiatku tu vôbec o žiadny vírus ani o zdravie občanov nejde, ale iba o klasickú false flag operáciu, kedy sa vydesením davov preformátuje spoločnosť a jej štandardy, odobratím väčšiny či všetkých občianskych práv v prospech údajného zaistenie bezpečnosti. To je v histórii tisíckrát nastupujúcimi totalitami či diktátormi zopakovaná manipulačná technika, ktorú pozná každý už trochu v dejinách znalý človek.

Menili sa snáď zákony, Ústava a od základu životy občanov kvôli povodniam? NIE. Pretože tam išlo skutočne o prírodnú katastrofu a jej riešenie, nič viac a nič menej. Menili sa snáď kvôli masovej imigrácii barbarov, ktorí okrem iného prinášali všetky možné choroby, neporovnateľne horšie ako covid? NIE. Pretože to vládnuca trieda organizovala a podporovala.

* * *

Pokiaľ si týchto faktov niekto nevšimol ešte po roku korona teroru a zavedeného koronafašismu, tak je nepoučiteľný hlupák alebo agent provokatér, ktorý je za to platený. Nutné žiaľ dodať, že strachu a propagande prepadla aj časť inak inteligentných a slušných ľudí. S tými je potreba byť trpezliví a zhovievaví.

Ak našu zem neprevezmú vlastenecké, zásadové kádre, ktoré nemožno kúpiť, zastrašiť ani pokaziť, tak sa veľmi obávam, že práve čelíme najhoršej genocíde nášho národa od nástupu tej kresťanskej proti Staroslovanom aj ich nasledovníkom. Je zjavné, že po dobrom s vlastizradcami urobiť poriadok nepôjde a včera bolo neskoro.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj: Covidové hoaxy a fakta, Alien, 18.05.2021

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár