Ďalší fatal error vyšetrovateľa NAKA

Do advokátskej kancelárie môjho právneho zástupcu JUDr. Ľubomíra Hlbočana dorazila kópia Uznesenia o pribratí znalca doc. JUDr. PhDr. I. Svobodu na podanie posudku z odboru spoločenské a humanitné vedy, odvetvie politický extrémizmus, ČVS: PPZ-549/NKA-PT-BA-2017. Posudok sa má týkať knihy Holocaust pod lupou. Toto uznesenie vypracoval opäť policajt Martin Sivko, ktorému minulý mesiac podobné uznesenie prokurátor ÚŠP zamietol. Ústavný súd tzv. extrémistické zákony vyhodnotil tak, že sú v rozpore s Ústavou SR, v NAKA o tom asi ešte nevedia. Ale povedzme, že sa časovo tesne minuli. Je tu však stále oprávnená otázka: ako súvisí voľnedostupná literatúra s mojim vykonštruovaným obvinením v politickom procese? Azda som autorom alebo spoluautorom? Alebo som z tejto knihy v článku citoval? A ak by som aj citoval, je to trestný čin? Vyšetrovateľ Sivko pribral ďalšieho znalca, ktorý bude odmenený za peniaze nás všetkých, daňových poplatníkov za vypracovanie materiálu, ktorý po a) skončí v koši a po b) bude súčasťou expemplárnej šikany v dobe návratu totalitných praktík. A celkom na záver perlička pre špičkových analytikov Národnej kriminálnej agentúry, ktorá sa okrem iného už takmer dva roky zaoberá veľmi závažnou záležitosťou: voľnepredajnou knihou. Tá perlička má označenie 406842 a je to číslo mojej objednávky “inkriminovanej stopy” – knihy Holocaust pod lupou z obchodu Megaknihy.sk.

Potvrdenie mojej objednávky má dátum 7.októbra 2017, teda pol roka po publikovaní článku Klin židov medzi Slovanmi v máji 2017. Prajem príjemné chvíle pri zmysluplnom vypracovávaní posudku za naše peniaze.

(Voči tomuto Uzneseniu podávame opäť oprávnenú sťažnosť).

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply