ĎALŠÍ NEZÁKONNÝ PREŠĽAP V OBVINENÍ ROSTASA

Foto: obálka knihy

Žijeme skutočne v mimoriadne turbulentnej epoche a absurdné ustanovenia, ktoré do legislatívy prepašovali podivné sily okolo vtedajšej ministerky Žitňanskej prinášajú svoje plody zvrátenosti. Praktiky, ktoré už v ničom nezaostávajú za doktrínou SS, gestapa alebo katov z obdobia 50-tych rokov sa vyjavujú stále širšej verejnosti. Práve v týchto dňoch na Slovensku okrem iného hrmí nad RTVS a dodávateľskou spoločnosťou Petra Núňeza. Práve títo ľudia z bratislavských kaviarní vyhrievajúci sa na slnku komerčnej slávy dnes zisťujú, čomu tak vehementne drukovali. Prokurátor ÚŠP vydal pokyn na preverenie zodpovedné osoby z RTVS a majiteľa licencie ankety Najväčší Slovák P. Núñeza Národnou protiteroristickou jednotkou NAKA. Za zaradenie bývalého prezidenta Tisa do ankety sú podozriví zo šírenia extrémizmu. Tak to tu máte páni z kaviarne, vitajte v realite.

Poďme však k postate. Najnovším z mnohých závažných procesných pochybení vo vedení vyšetrovania voči mojej osobe z dôvodu citovania štúrovcov a slovenských dejateľov z voľne dostupnej literatúry https://www.martinus.cz/?uItem=240310
je preskúmavanie jediného „extrémistického“ materiálu zaisteného pri domovej prehliadke — knihy Rudolfa Germara Holocaust pod lupou z vydavateľstva Guidemedia etc. Kapitán JUDr. Martin Sivko z NAKA v rámci vyšetrovania v súvislosti s článkom, kde sa odvolávam na texty národných dejateľov pribral na znalecké skúmanie znalca Mgr. Miloslava Szabóa a dal mu zadanie skúmať túto knihu. Proti tomuto absurdnému postupu som prostredníctvom môjho právneho zástupcu JUDr. Ľubomíra Hlbčana podal sťažnosť. Okrem iného v nej uvádzam, že uznesenie vyšetrovateľa Sivka považujem za nezákonné, pretože uvedený materiál nie je žiadnym dôkazom v trestnom konaní. Knihu a jej obsah som predsa žiadnym spôsobom neovplyvňoval, navyše má svoje ISBN a je voľne dostupná v predaji.
https://knihy.heureka.sk/holocaust-pod-lupou-germar-rudolf/

Toto nariadenie kapitána Sivka je nezákonné, nehospodárne a ničomu neslúžiace. Navyše v uznesení chýba označenie príslušného znaleckého odboru alebo odvetia z ktorého má byť vypracovaný znalecký posudok. Dodávam, že odbor a odvetvie, na ktoré bolo nariadené znalecké skúmanie nie je v zozname znaleckých odborov a odvetví! Pokiaľ ide o osobu znalca Mgr. Miloslava Szabóa vyjadrujem námietku, pretože v minulosti podobne ako prof. Jana Plichtová neodmietol vypracovať znalecký posudok napriek tomu, že znalcom nikdy nebol, pôsobí len v spoločensko-vedných disciplínach, ktoré so znaleckou disciplínou nemajú nič spoločné. Už v minulosti som uviedol, že myšlienkoví znalci v odboroch a odvetviach neexistujú a preto mal Miloslav Szabó samotný znalecký úkon odmietnuť.
Znalecké dokazovania a mrhanie štátnych finančných prostriedkov na takéto takzvané znalecké posudky považujem za plytvanie verejnými prostriedkami, ktoré pochádzajú z daní daňových poplatníkov. Aj z tohto dôvodu žiadam preskúmať zákonnosť postupu vyšetrovateľa, nakoľko za zákonnosť postupu zodpovedá dozorujúci prokurátor.

K uvedenej sťažnosti dodávam, že z celého prípadu a postupu je zreteľné, že ide o politický proces, šikanu a zastrašovanie. V tomto prípade ide o moju osobu, ktorej spoločenská likvidácia má slúžiť ako odstrašujúci príklad každému, kto by sa chcel vzoprieť exitujúcim silám kontrolujúcich novo-otrokársky systém života na splátky. V rámci tohto systému nie je prípustné vyjadrovať vlastné názory, ktoré môžu byť v rozpore s dominujúcim spoločenským vedomím kontrolovaným médiami hlavného prúdu, vzdelávacím systémom ako aj niektorými neziskovými organizáciami bohato financovanými zo zdrojov špekulatívnych obchodov a podvodov. Vzhľadom na všetky uvedené skutočnosti nabádam slobodných občanov našej vlasti k pripravenosti a bdelosti, pretože demokracia je spolu s našou národnou identitou vo vážnom ohrození.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

One Response

  • Ponukam redakcii ZaV svoje sluzby znalca na znalcov. Sice taky odbor asi neexistuje, ale ja som skutocne znalec znalcov. Pana Mgr. M. S. sice nepoznam, ale presne viem aky znalecky posudok vypracuje. Ak bude moja predpoved presna, myslim, ze si zasluzim uctu, a dufam, ze nik nebude pochybovat o mojich znaleckych kvalitach. Pan znalec vypracuje posudok, ktory potvrdi xenofobne, rasisticke a extremisticke vyjadrenia pana T.E.R., ako aj potvrdi fakt, ze popiera holokaust. Este na zaver: pokial znalecky odbor pre danu problematiku este neexistuje, v kratkej dobe bude so spatnou platnostou zavedeny – v tom nevidim najmensi problem. No uznajte – ze som ucenlivy?!

Leave a Reply