Danko SNS nepotopil Zsuzsovou ale podporou zločinného Izraela

· Čas čítania: 3 min.
foto: archív
Osobná komunikácia Danka a Zsuzsovej patrí presne tam, odkiaľ vzišla: na stránky mainstreamu koordinovaného Pentou, Esetom a zahraničnými spravodajskými službami. Danko a spomínaná osoba sú nám úplne ľahostajní, modus operandi ovládania politikov je ich vydieranie. Ľahostajné nám však rozhodne nie sú ústupky a poklonkovanie voči inému štátu a jeho vláde. Danko pred časom predložil parlamentu definíciu, ktorá hovorí, že „antisemitizmus je také vnímanie Židov, ktoré sa môže prejaviť ako nenávisť k Židom. Rétorické a fyzické prejavy antisemitizmu sú namierené proti židovským alebo nežidovským jednotlivcom a/alebo ich majetku, proti inštitúciám židovskej komunity a náboženským ustanovizniam“.
Takýto jednostranný a účelový výklad semitských koreňov a pôvodných národov a kultúr je iba politickým zastrešením nedotknuteľnosti jedinej skupiny: skupiny medzinárodného sionizmu, ktorý bol v roku 1975 rezolúciou OSN označený za ideológiou potláčajúcu základné ľudské práva. Danko priviedol SNS až na okraj priepasti, kam na základe takýchto vyhlásení jednoznačne patrí. Účelové vytiahnutie komunikácie so Zsuzsovou je len dôkazom o pôsobení síl, ktoré Danko podporil. Tieto sily vytvorili z území Palestíny najväčšie väzenie sveta. Izraelská armáda tam na územiach obývaných palestínskymi civilistami používa zakázanú muníciu s bielym fosforom. Na tieto skutočnosti upozornil T.E.Rostas v rozhovore s českým rabínom Sidonom v roku 2015.
Použitie bieleho fosforu v husto osídlených štvrtiach vrátane centra mesta Gaza porušuje medzinárodné humanitárne právo (vojnové zákony), ktoré vyžadujú prijatie všetkých uskutočniteľných opatrení na zabránenie strát na civilnom obyvateľstve. Uvádzajú to v britskom The Independent či v organizácii Human Rights Watch a mnohých ďalších.
Ak je Slovensko niečo dlžné štátu Izrael, potom je to medzinárodné odsúdenie jeho zverstiev v Palestíne. Ak je Slovensko Izraelu niečo dlžné, potom je to iniciovanie vyšetrovania  vojnových zločinov v Palestíne. Tam sú totiž páchané najobludnejšie prejavy antisemitizmu od obdobia 2. svetovej vojny.

Zdroj: https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/493251-parlament-rozhodne-o-definicii-antisemitizmu/

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

[plsc_button url=“http://bit.ly/podporit-zemavek“ target=“_blank“ color=“red“ style=“flat“ radius=“semiround“ size=“lg“]CHCEM PODPORIŤ[/plsc_button]

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár