DEBAKEL HLINU OD HARABINA NA TA3

· Čas čítania: 2 min.
Foto: TA3

Relácia „V politike“ bola neuveriteľne nevyvážená a tendenčná, vrátane redaktorky, ktorá nemala záujem dávať Harabinovi priestor reagovať na Hlinove výpady. Naopak, neustále ho prerušovala a podsúvala mu zaujaté otázky. 10 minút v úvode relácie bolo venovaných manipulatívnemu zostrihu o Harabinovi, nič o pozadí Hlinu ale nezaznelo.

 
Článok pokračuje pod reklamou.


Hlina svoj prvý neuveriteľne arogantný vstup venoval útokom v štýle: Počúvame o dobe po Gottovi, ja dúfam, že bude doba po Harabinovi.

Hlina na Harabinove konkrétne otázky a pripomienky neodpovedal, ale zavádzal.

Harabin Hlinu označil ako antikrista, spolčujúceho sa s pedofilmi a feťákmi.

Hlina zovšeobecňoval a očividne zavádzal, zvlášť potom, ako mu Harabin ukázal fotografiu, na ktorej fyzicky útočí na poslanca NR SR priamo v budove parlamentu. Hlina ju nekomentoval.

Hlina ako bojovník s „konšpiračnými teóriami“ v priamom prenose vyslovil tézy, že tu máme tímy, ktoré pracujú na tom, že pri kliknutí na Harabinov profil sa ľuďom do počítačov a mobilov sťahujú červy, ktoré im posielajú pornografiu. Dodáva, že to je ruská schéma podsúvania strachu s cieľom rozbiť rodiny. Túto tému používal v relácii až do jej záveru.

Hlina namiesto argumentácie vyslovil vágne formulácie o ničení súdnictva a Harabinovi adresoval „slušné“ slová, že „vydrbáva s právom“.

Redaktorka v závere položila Hlinovi otázku, čo môžu očakávať kresťanskí voliči od predsedu strany, ktorí v Bratislave prevádzkuje päť krčiem (v skutočnosti ide pôvodne o majetok jeho svokra Maťátka, ako piváreň Mamut a iné). Hlina reagoval: „Fú, tak toto som nečakal.“ Na otázku moderátorky, aký program do volieb prináša KDH, neodpovedal, ale Harabinovi povedal, že má šarm umasteného sobášneho podvodníka, preto s ním o programe strany KDH hovoriť nebude.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

[plsc_button url=“http://bit.ly/podporit-zemavek“ target=“_blank“ color=“red“ style=“flat“ radius=“semiround“ size=“lg“]CHCEM PODPORIŤ[/plsc_button]

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár