Denník N, krstným menom Diabol: Ako sa trtko Filipko načisto zosmiešnil

· Čas čítania: 8 min.
Foto: badatel.net

Pred pár dňami sme ako reakciu na neustále osočovanie, šikanovanie a šírenie klamstiev o našej stránke zo strany novinára Filipa Struhárika z Denníka N uverejnili o ňom článok.

Jeho reakcie naň boli vskutku pozoruhodné, miestami trápne, no celkovo vcelku zábavné. No a práve im sa budeme venovať v tomto nadväzujúcom článku.

Vieme, že naša stránka sa zaoberá primárne zdravím a na infantilné útoky od skorumpovaných mainstreamových médií zvyčajne nereagujeme.

Avšak čo je veľa, to je veľa a už sme museli pristúpiť k odvete.

Jednoznačne najaktívnejší v týchto útokoch je Denník N. Asi časom nadobudli pocit, že absencia reakcie znamená našu slabosť či nebodaj strach. Mýlili sa.

To, že sme na nich doteraz nereagovali, znamená iba to, že zvyčajne nemárnime čas s idiotmi. Teraz to už však prekročilo únosnú mieru a tak na oplátku trocha naložíme aj my im.

Takže, milí naši verní čitatelia, zabehnite si do špajzy po pukance, pohodlne sa usaďte a príjemne si to užívajte.

Dnes si viac dopodrobna rozoberieme nášho známeho zadubenca z Denníka Nenávistného, Filipa Struhárika, alias trtka Filipka.

Filipko sa dozvedá o našom článku

Po uverejnení nášho článku v pondelok zhruba okolo 19:20 netrvalo ani hodinu a už sa ňom Filipko dozvedel.

Vďačíme za to jednému z našich čitateľov, ktorý k statusu na jeho Facebookovom profile pridal komentár s odkazom na náš článok.

Och, beda-prebeda, voľačo tak hrozné nášho Filipka priam pobúrilo. Želať mu niečo podobné, čo sa prihodilo pani, ktorá po očkovaní takmer zomrela? No uznajte, čo je to len za človeka?!

Filipko hneď pobúrene reaguje:

No tfuj, tfuj, tfuj! To sú dnes ale strašní ľudia, čo také niečo človeku želajú!

Nám však nejde do hlavy jedná vec. Náš Filipko totiž tvrdí, že my na stránke píšme o očkovaní len samé bludy. Takže aj to, čo sa stalo tej pani, musí byť tiež čistý blud a žiadna reakcia na očkovanie sa u nej nevyskytla. Totálne „nič“.

Tak potom prečo je Filipko tak hrozne pobúrený? Veď vlastne ten človek mu želal „nič“. Závažné reakcie na očkovania vo Filipkovom mentálnom svete predsa žiadne nejestvujú. Tak prečo to pobúrenie?

Filipko zúri a bany rozdáva

Každopádne, takto si s naším čitateľom vymenili ešte zopár odkazov a potom ho náš falošný pseudoliberálny Filipko zablokoval.

Veď čo, diskusia musí byť slobodná. To ale platí len dovtedy, kým sa to Filipkovi páči. Keď sa dostane do úzkych, je koniec liberalizmu, slobody a diskusie.

Zaujímavé tiež je, že tí naši tajtrlíci novinárski a aktivistickí, vrátane Filipka, tak radi rozprávajú o tom, ako iní na Facebooku mažú a banujú.

Dokonca si na to naprogramovali aj jednu aplikáciu, ktorá sťahuje dáta priamo z Facebooku a meria rôznym extrémistom, nacistom, šarlatánom, komunistom a neviem akým ešte ďalším -istom, koľko vymazali komentárov.

Potom si z tých „mazačov“ a „banovačov“ navyše aj grafy zostavujú. Seba do toho systému samozrejme nezahrnuli. Veď oni mazať a banovať môžu, len iní nie.

A tak náš Filipko po siahodlhej diskusii trvajúcej niekoľko dlhých a urputných pár minút nášmu čitateľovi udeľuje ban:

Filipko vracia úder

Rozrušený Filipko neotáľal a onedlho, zhruba hodinu a pol od publikácie nášho článku, už nám vracal „úder“.

Vytvoril nový status, kde sa plačlivým tónom vyfňukal, že on chudáčik nič, že on vo svojom nedávnom článku len pripomenul, čo už je aj tak všetkým známe, a teda, že uverejňujeme bludy.

No a následne na to sme my, podľa neho, začali „besnieť“.

Ale veď pozrite si to sami:

Tuto by sme sa radi pristavili pri tom „besnení“.

Spomeňte si, ako ešte pred pár dňami všetky naše pseudoliberálne média brechali na Ficových 13,5 roka praxe. A robili si všade po internete srandu, že 13,5 > 15, prípade 14 > 15.

Denník N nebol výnimkou, uverejnil túto karikatúru:

Tak si to teraz zhrňme…

Denník N o nás doteraz napísal, pokiaľ si dobre pamätáme, minimálne 7 článkov. My o nich prvý článok pred pár dňami (až dnes druhý).

No a teraz sa vráťme k tomu „besneniu“. Použijúc logiku Denníka N je 1 > 7 neskutočné „besnenie“. No uznajte, „až“ 1 článok sme o nich napísali a oni o nás „len“ 7. Hrôza, des, totálny horor. Šialené besnenie!

Hm… Klasický dvojaký meter tých „najspravodlivejších“ z Denníka N.

Poďme ale ďalej v rozoberaní trapošiniek nášho trtka Filipka.

Filipko mlží, maže a prekrúca

Po publikovaní článku zostáva náš Filipko v strehu. Kontroluje emaily, či mu niekto nepíše, sleduje komentáre, čo ňom iní píšu a tak.

Zlé jazyky hovoria, že v tú osudnú noc ani len oka nezažmúril.

Toľko publicity už zrejme dávno nemal. Teda druhých rozoberať, to áno, na to bol zvyknutý. Ale byť sám v žiari reflektorov, tak to bol pre Filipka úplne nový pocit.

A  je to tu! Zrazu sa zjavuje jeden z prvých komentárov na našej stránke:

Fúha, to bolo tvrdé…

Filipkovi za až zahmlilo pred očami, žalúdok mu stiahlo a fantázia zapracovala na plné obrátky. Hneď to dáva pod svoj Facebookový status spolu s vlastným komentárom:

Hm. Vravíte, že vy v komentári na našej stránke nevidíte slovo „žid“?

Hm. Ani my…

Filipko mal zasa zrejme nejaké mokré sny a až príliš prebujnelú fantáziu. Jednoducho, „čo sa babe chcelo, to sa babe prisnilo“.

Jeden diskutujúci ho upozornil, že v tom komentári na našej stránke žiadne slovo „žid“ nevidí. To sa však nášmu pseudoliberálovi Filipkovi do krámu nehodí.

Čo teda urobí s daným komentárom? No jasné, šup-šup svižne ho zmaže.

Bohužiaľ sme z toho nestihli urobiť obrázok skôr, než ho Filipko vymazal. Taký rýchly je ten náš Filipko. Takže vám, milí naši čitatelia, neostáva nič iné, len nám v tomto dôverovať.

A aké je teda z toho ponaučenie?

Keď Filipko vidí niekde slovo „žid“, tak tam proste slovo „žid“ je a hotovo! Ak máte iný názor, budete zmazaní a buďte radi, že nedostanete rovno ban!

Filipko na hodine slovenčiny

Vráťme sa však ešte na chvíľu k predošlému statusu. Filipko ako vzdelaný liberálny novinár predsa musí ovládať slovenčinu. No zdá sa, že ju príliš neovláda.

Takže, milý Filipko, ak to teraz čítaš, daj si chvíľku pauzu, posaď sa a prejdeme si jedno zo základných pravidiel slovenského pravopisu.

V predošlom komentári sa náš čitateľ vyjadruje k fyzognomii, zrejme myslel fyziognómiu – maličká chybička sa vlúdila. Ale nie o tejto chybičke chceme písať.

Fyziognómia je náuka o črtách tváre. Čiže autor komentára tým mal na mysli Filipkov výzor.

No a výzor sa vzťahuje k čomu – k náboženstvu alebo k národnej príslušnosti? K náboženstvu zrejme nie, pretože členmi toho istého náboženstva môžu byť rôzne národy odlišného výzoru.

Myslel teda skôr na príslušnosť k národu, pretože jednotlivci toho istého národa sa vyznačujú rovnakým výzorom.

Čiže, ak mal na mysli národnú príslušnosť, tak vtedy sa začiatočné písmeno píše s veľkým písmenom – Slovák, Žid, Maďar, Poliak a podobne.

Takže, milý Filipko, nabudúce, keď budeš písať o Židoch alebo príslušníkoch iných národov, tak sa to píše s veľkým začiatočným písmenom. Zapamätaj si to! Už si dosť veľký a takéto hrúbky v tvojom veku, a k tomu ešte v povolaní novinára, sú jednoducho veľká hanba.

Ledaže si to urobil úmyselne? No ale to by bolo niečo hrozné! To by sme ťa museli označiť za antisemitu. My ti však veríme, že to bola z tvojej strany určite len chybička. Samozrejme neúmyselná a z neznalosti.

Záver

Takže na dnes by to snáď aj stačilo. Nechceme, aby sa náš Filipko cítil nejako príliš zdeptaný.

Zatiaľ teda toľko, milí naši čitatelia. Ak sa vám tento článok o „výkvete“ našej slovenskej žurnalistiky páčil, napíšte nám prosím do komentárov.

V prípade vašich pozitívnych ohlasov z toho možno spravíme niečo pravidelnejšie a častejšie sa pozrieme na zúbky našim najliberálnejším, nespravodlivejším a samozrejme úplne najobjektívnejším slovenským novinárom.

Ďakujeme za vašu pozornosť a tešíme sa na ďalšie stretnutia.

Spracoval: Badatel.net

https://www.badatel.net/dennik-n-krstnym-menom-diabol-ako-sa-trtko-filipko-nacisto-zosmiesnil/

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].
UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár