Do důchodu ve věku 50 let s 9000 eury měsíčně pro úředníky EU!

Tagged With: , , , Add Comment

Všimli ste si, že naši politici/poslanci a ich “pajtáši” robia všetko preto, aby sa dostali do európskej správy. Prečo? … bude vás to zaujímať.

Odchod do dôchodku vo veku 50 rokov s 9000 eur mesačne pre úradníkov EÚ bol schválený!

Už v tomto roku 340 zamestnancov odišli do predčasného dôchodku vo veku 50 rokov s penziou 9000 eur za mesiac.

Príklad:

Giovanni Buttarelli, ktorý zastáva pozíciu “správca údajov – asistent kontrolóra” bude môcť získať užpo 1 roku a 11 mesiacov v tejto práci (kde pracuje od novembra 2010), dôchodok 1 515 € / mesiac.

Je to ekvivalent v priemere zamestnanca belgicka alebo francúzska v súkromnom sektore po odpracovaní 40 rokov.

Nehovoriac o slovenských dôchodkoch. Ale podme ďalej. Tak že tento náš príklad, bude mať po odpracovaných 10 rokovnárok na 9000 eur / mesačne na dôchodok.

Ďalšie príklady:

Roger Grass, vedúci kancelárie Európskeho súdneho dvora, bude dostávať € 12,500 mesačne na dôchodok.

Pernilla Lindh, sudca na súde prvého stupňa, mesačne € 12,900 na dôchodok.

Ruiz-Jarabo Colomer, General Counsel, € 14,000 za mesiac na dôchodok.

Tak že 350 eur im na dôchodok nestačí, aby si vychutnali slasti života “euroobčana” ?!

https://ceskoaktualne.cz/2017/07/zpravy-ze-sveta/duchodu-ve-veku-50-let-s-9000-eury-mesicne-pro-uredniky-eu/

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na zemavek@zemavek.sk.

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Zem a Vek
Zopár slov o autorovi...

Pridaj komentár

  & Časopis