DOČASNÁ VLÁDA, KTORÁ MÁ IBA KÚRIŤ A SVIETIŤ CHCE ZAVÁDZAŤ CENZÚRU

FOTO TASR – Jakub Kotian

Premiér dosadenej dočasnej vlády vyhlásil po stretnutí s podpredsedkyňou Európskej komisie, že jeho „vláda príjme stratégiu, ako šíriť pravdivé informácie a ako bojovať proti hoaxom“.

Pred 3 dňami som varoval, že prídu nové tvrdé opatrenia. Povedal som to v súvislosti so zverejnením analýzy GLOBSECu, ktorá prieskumom zistila, že po roku klamstiev a propagandy a dokonca aj zákonom ustanovenej cenzúry aj tak väčšina Slovákov neviní za vojnu na Ukrajine Rusko, ale viní za ňu Ameriku a Ukrajinu samotnú. Asi preto, že Slováci len „nemajú“ kritické myslenie a neveria tomu, čo sa na nich od rána do večera valí z médií – čo je mimochodom práve naopak jednoznačným dôkazom toho, že kritické myslenie majú Slováci veľmi silné.

ODPOVEĎOU BUDÚ NOVÉ KLAMSTVÁ

Pred 3 dňami som varoval, že odpoveďou týchto demokratov bude len ďalšie pritvrdenie v klamstvách a propagande. A už dnes premiér umelo dosadenej vlády s mizivou legitimitou ohlasuje nový zámer na zavádzanie ďalšieho kola cenzurácie.

Používajú sa pritom ľúbivé spojenia o nedostatku kritického myslenia (preložené voľne o nás, ako že ľud sú hlupáci), či boji s dezinformáciami (je v Slovensko v ústavnom režime vojnového stavu?)

Všetky tieto „stratégie“ sú vždy v rozpore so základnými atribútmi demokratického a právneho štátu a samozrejme aj v rozpore s našou ústavou. Zavádzajú ich pritom tí, čo roky plačú, ako im komunisti robili strašne zle. Že síce nám postavili činžiaky, nemocnice, kultúrne domy, cesty, mosty, infraštruktúru a vlastne všetko, čo dnes máme a nedokážeme ani len udržiavať pred rozpadom, ale nedopriali nám vtedy slobodu – a to je tá najväčšia vymoženosť, ktorú nám títo demokrati vtedy priniesli na striebornej tácke ako výmenu za to všetko.

Až na to, že teraz už zrazu zistili, že tá sloboda už aktuálne nehrá v prospech ich „demokratických“ záujmov, a tak nám zoberú aj tú a podvod na štrngajúcich ľuďoch na námestiach spred 34 rokov bude celkom dokonaný.

Zapamätajme si prosím jednu podstatu:

PRAVDE PLNE POSTAČUJE K ÚSPECHU, LEN ABY BOLA VYPOČUTÁ. PRAVDA SA NIKDY NEMUSÍ PRESADZOVAŤ SILOU A ZÁKAZMI. TO VŽDY LEN LOŽ MUSÍ POUŽÍVAŤ NA SVOJE PRESADENIE SA UMLČANIE PRAVDY.

Autor: Alexander Riabov

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj:
(1) Facebook/Alexander Riabov, 30.05.2023

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár