Dôkaz nefunkčnosti vakcín

Autor na stránke slovanskenoviny.sk vykonal korelačnú analýzu, ktorá na už získaných dátach z oficiálnych zdrojov ukazuje, či „vakcíny“ fungujú, alebo nie. Autor postupoval správne a aj so závermi sa dá v hrubých rysoch stotožniť (minimálne pokiaľ ide o výsledky korelácie). Čo teda autor zistil?

Primárne toto: Neexistuje súvis medzi percentom preočkovania v danom okrese a počtom pozitívnych prípadov.

Sekundárne: Johnson&Johnson – najväčší farmaceutický koncern na svete – teda jeho výrobok – pravdepodobne spôsobuje zvýšenie počtu hospitalizácií! A nie sú na tom výrazne lepšie ani ďalší výrobcovia. Korelačný faktor nevykazuje známky akejkoľvek účinnosti „vakcín“.

A aby toho nebolo málo, objavila sa v MedrXive štúdia (ktovie už koľká v poradí), ktorá tieto štatistické výsledky potvrdzuje z iného uhla pohľadu (zdroj TU). V skratke: očkovaní neskôr nakazení (tzv. breakthrough cases primárne nakazení variantmi, ktoré sú rezistentné na vytvárané protilátky. Inými slovami: nielenže je „vakcína“ voči variantom neúčinná, ale hrozí aj PAH a ADE a teda vzniká nezanedbateľné riziko, že očkovaní sa zbytočne imunokompromitovali a pri styku s variantmi ohrozia svoje zdravie a život.

Z pôvodného textu: „These findings suggest that vaccine breakthrough cases are preferentially caused by circulating antibody-resistant SARS-CoV-2 variants, and that symptomatic breakthrough infections may potentially transmit COVID-19 as efficiently as unvaccinated infections, regardless of the infecting lineage.“.

A to sa k slovu hlási tretia dávka. A už vôbec neriešime ďalšie už preverené informácie, ako napríklad to, čo spôsobí vpich tejto látky, ktorá môže obsahovať čiastočky ocele (ako v Japonsku) priamo do cievy (či sa tam dostane, závisí od spôsobu vpichu danej látky do svalu a znalostí podávajúceho personálu). Toto už však hlava neberie.

A nakoniec niečo pre hoaxerov z MZ SR, ktorých včera zahanbila TASR ešte v ten istý deň uvedieme, že vyššie uvedená štúdia hovorí aj toto:

Plne očkovaní boli náchylnejší nakaziť sa variantmi vírusu ako tí neočkovaní. Čo len dokresľuje informáciu priamo od modly bývalého mainstreamu doktora Fauciho o tom, že očkovaní majú rovnakú vírusovú nálož ako neočkovaní (video sme prednedávnom publikovali aj my).

Vážení kolegovia na MZ SR, myslíme si, že odkaz na štúdie je vhodnejší na publikáciu ako odkaz na dennikn.sk. Predsa len vo vedeckých kruhoch má to prvé aspoň nejakú váhu a ušetríte si informačnú blamáž. Porovnávať názor novinárskych filozofov na jednej strane a vedcov a klinických lekárov na druhej strane sa naozaj v tak vážnej situácii nehodí.

Padne aj posledná pseudo-bašta naratívu „kovid vakcinácie“ vzhľadom na znepokojujúce pitevné nálezy práve u očkovaných osôb (najmä pokiaľ ide o správanie sa leukocytov v tele postihnutých)? Tou baštou je ľahší priebeh infekcie. Nevieme. Ale čoskoro určite uvidíme.

Témou jesene a zimy bude pravdepodobne PAH, ADE a zvýšené množstvo povakcinačných autoimunitných ochorení, a najmä znepokojivé percento výskytu tých raritných, akým je napr. Sjogrenov syndróm (suché oči a sucho v ústach) alebo Hashimotova choroba (porucha štítnej žľazy spôsobená zápalom). Splnila sa predpoveď Občianskej odbornej komisie.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj: KONEČNE dôkaz nefunkčnosti vakcín! https://www.slovanskenoviny.sk/, 3.10.2021

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected] UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply