Domček z karát sa rozpadá: Počty mŕtvych na covid sú oveľa menšie, ako sa tvrdilo

· Čas čítania: 4 min.
Zdroj: Shutterstock

Nové, šokujúce dáta: „Iba 6 percent zomrelých na koronavírus je skutočných!“ uviedol Národný inštitút verejného zdravia USA. Takže: žiadnych 162 tisíc mŕtvych, ale len 9 tisíc. 

Keďže USA sú náš nehynúci vzor  -„S USA na večné časy a nikdy inak!“ – po prepočte čísel to u nás vychádza na 1,98 mŕtveho za celú dobu ilúzie pandémie COVID-19!

Pandémia koronavírusu sa rozpadá ako domček z kariet. Stále jasnejšie sa ukazuje, že ide o obyčajnú ilúziu. Národný inštitút verejného zdravia USA (CDC) pred pár dňami oznámil, že iba 6 percent doteraz uvádzaných obetí koronavírusu je skutočných.

Analytici dospeli k výpočtu na základe skúmania úmrtných listov. Je to obrovský šok, pretože to znamená, že zastavenie ekonomiky a zavádzanie karantény bolo veľmi unáhlené.

Prepočítané na pomery Slovenskej republiky: Oficiálne zomrelo s „koronavírusom“ zatiaľ 33 ľudí. Z toho 6 % (skutočných obetí) je: 1,98 !. Ani tie pritom nezomreli preukázateľne priamo na koronavírus, ale na inú chorobu. Koronavírus je tu uvádzaný ako priama súvislosť (ako tomu býva u chrípky). U zvyšných 94 % zohral covid len okrajovú úlohu.

Celá správa CDC:

https://www.jems.com/2020/08/31/cdc-report-underlying-conditions-94-percent-covid-19-deaths/

Iba u týchto šiestich percent (teda na Slovensko 2 mŕtvi) sa predpokladá, že covid zohral pri úmrtí pacienta nejakú významnejšiu úlohu – podobne ako napríklad bežná chrípka, ktorá oslabí organizmus – a pacient zomrie napríklad na zápal pľúc.

Čože? ,,Len“ 2 obete ? Kvôli tomu sa zastavovala ekonomika, národ chodil s handrami cez tvár, zavreli sa krčmy a divadlá a deti nesmeli do školy?

Priama súvislosť koronavírusu s úmrtím je u tých 2 ľudí navyše nie celkom preukazná. Rovnako ako u chrípky došlo k oslabeniu organizmu, ale…

Výskyt chrípky na Slovensku v 26. týždni: V 26. kalendárnom týždni 2020 bolo hlásených 7 235 akútnych respiračných ochorení (ARO), t. j. chorobnosť 319,8/100 000 osôb v starostlivosti lekárov hlásiacich v tomto kalendárnom týždni. Chorobnosť v porovnaní s predchádzajúcim týždňom stúpla o 13%.

https://www.uvzsr.sk/index.php?option=com_content&view=category&id=58&layout=blog&Itemid=64

A ekonomiku nezastavili!

USA: Zvolili sme zlý model

V Spojených Štátoch vyvolala korekcia dát Národného inštitútu verejného zdravia (CDC) hotové pozdvihnutie. Prinášame rozhovor televízie Fox s uznávaným lekárom Dr. Robertom Haririm:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=19&v=XdfVV1h28WM&feature=emb_logo

Prepis videa:

Moderátorka TV FOX: Kým veľa škôl zostáva zatvorených kvôli obavám z koronavírusu, nová správa zo CDC ukazuje, že zo 161 000 úmrtí, ktoré sa počítali ako úmrtia s covidom, je iba 9 200 skutočných. Ostatných 94% boli úmrtia s ostatnými príčinami.

Dr. Robert Hariri: „Drvivá väčšina ľudí bola vo veľmi pokročilom veku, alebo mali viac ako jedno vážne, život ohrozujúce ochorenie. Tieto komorbidné choroby možno opísať ako zlé zdravie. Zahŕňajú veci ako cukrovka, vysoký krvný tlak, predchádzajúce  srdcové choroby, imunologické ochorenia.“

TV FOX: Ak by sme použili peniaze, ktoré sme minuli za covid, na výskum liečby chorôb ako cukrovka, respiračné ochorenia, rakovina … Možno by sme zachránili mnoho ľudských životov. Na začiatku sa tvrdilo, že toto bude tak otrasné, že prezident uzavrel celú ekonomiku. Teraz sa na to pozeráme a ľudia hovoria, že iba ani nie 10-tisíc ľudí možno označiť akože zomreli s covidom – hoci príčinou smrti bola iná smrteľná choroba. Mali sme uzavrieť ekonomiku? A prečo sme počúvali tú hystériu na začiatku?

Dr. Hariri: „Po bitke je každý generál ... Chybne sme sa uchýlili k veľmi agresívnym opatreniam na základe spoliehania sa na jeden epidemiologický model, ktorý vytvoril profesor Ferguson z Imperial College v Londýne, ktorý má už výsledky z minulosti  – bizarne prehnaných  a alarmistických predpovedí o vírusových ochoreniach.“

„Profesor Ferfuson povedal, že na prasaciu chrípku alebo chorobu šialených kráv zomrú milióny ľudí. Vtáčia chrípka, u ktorej predvídal, že zabije 200 miliónov ľudí, nakoniec zabila menej ako 500 ľudí po celom svete. Nie je teda správne sa riadiť jeho modelom. Som sklamaný.“

– Poznámka autora – Prečo ešte tento človek nesedí v base za šírenie poplašnej správy? Zrejme to bigfarma mafii vyhovuje!

TV FOX: Ale počúvali sme ho. Doktor, počúvali sme ho a teraz v podstate počúvame dvoch doktorov, Dr. Birxovú a Dr. Fauciho … (pozn. autora: ide o osoby: ako u nás dietológ Mikas, jeho tím ,,odborníkov“ a hlavný duchovný vodca Krajčí).

Dr. Hariri: „Spoliehali sme sa na zlé modely a aj keď teraz vieme, že táto choroba ovplyvňuje len úzku časť populácie, rovnako svoje snahy nezameriavame len na ňu. Máme plošné nariadenia, ktoré izoluje a obmedzuje všetkých. To neslúži záujmom verejnosti.“

Takže na čí rozkaz funguje u nás ilúzia pandémie COVID-19?!

Autor: Boris Mesár

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj: Blog Borisa Mesára

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected] UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár