MODeRNA = modifikovaná RNA. Vakcína na COVID-19 ovplyvní našu DNA

· Čas čítania: 6 min.
Zdroj: Otevři svou mysl

Dr. Carrie Madej, špecialistka interného lekárstva z USA, varuje pred nebezpečenstvom novej vakcíny: „Zmena z ľudí, ako sa teraz poznáme, na ľudí 2.0 súvisí s transhumanizmom. Ten výraz znamená spojenie ľudí s umelou inteligenciou. Je to myšlienka, ktorú vidíte v sci-fi filmoch. Skúmala som navrhovanú vakcínu proti covidu-19. Toto je moje varovanie pre svet. Táto nová vakcína nie je ako normálna vakcína. Ide o niečo experimentálne a nové pre ľudskú rasu. Táto vakcína obsahuje technológie, ktoré môžu zmeniť spôsob, akým žijeme a kým sme. Niektorí ľudia ako Elon Musk alebo Ray Kurzweil sú samozvaní transhumanisti. Veria, že by sme sa mali zmeniť na človeka 2.0. Najľahší spôsob, ako vám vysvetliť podstatu, je ukázať príklad na firme, ktorá vyrába vakcíny. Firma Moderna je jeden z favoritov pre vakcínu COVID-19. Založil ju človek z Harvardu, Derrick J. Rossi. Tomuto výskumníkovi sa úspešne podarilo vziať modifikovanú RNA a preprogramovať ňou kmeňovú bunku v tele a zmeniť jej funkciu. V skutočnosti ju urobil geneticky modifikovanou.“

Poznámka: Moderna Therapeutics, názov vakcíny: mRNA-1273, je biotechnologická spoločnosť z Massachusetts financovaná Bill & Melinda Gates Foundation. Spolieha sa na vstrekovanie útržkov vírusového genetického materiálu – mRNA – do ľudských buniek. Vytvárajú vírusové proteíny, ktoré napodobňujú koronavírus a trénujú imunitný systém, aby rozpoznal jeho prítomnosť. Táto technológia doposiaľ nebola vo vakcíne použitá ani licencovaná pre ľudí – vakcína mRNA.

„Rossi preukázal, že možno niečo geneticky modifikovať použitím modifikovanej RNA. Na tomto koncepte založil firmu Moderna. Neexistuje dlho. Spoločnosť teraz urýchľuje výrobu vakcín, prechádza z prvej fázy do tretej fázy, od marca do polovice augusta 2020. Zvyčajne to trvá 5-6 rokov. V prvej fáze testovali iba na 30-45 ľuďoch. Výsledok – 100% ľudí utrpelo systémové vedľajšie účinky. A to iba krátkodobé. Nevieme, aké môžu byť tie dlhodobé. Potrebovali by roky. Na základe predchádzajúcich štúdií tejto technológie na zvieratách vieme, že vykazovali zvýšenú mieru vzniku nádorov, nárast mutantných génov, mutogenézu a autoimunitné reakcie. Napr. fretky mali po podaní prehnanú imunitnú reakciu. Trpeli zápalmi pľúc, mali viac pľúcnej tekutiny, dokonca problémy s pečeňou. Ublížilo im to. Mali zlú reakciu na vakcínu.“

 

„Moderna navrhuje, aby sa na aplikáciu použila tzv. mikroihlová doštička (na obrázku), ktorú vyvinuli v MIT. Tvrdia, že ju možno vyrábať vo veľkom, preto túto technológiu navrhujú. Tiež si ju môžete podať sami. Bude ju možné kúpiť ako náplasť, stačí ju umiestniť na svoju dlaň, odlepiť a ste očkovaní. Náplasť obsahuje maličké ihly. V nich sa nachádza materiál s názvom hydrogél a v ňom je enzým luciferáza a tiež samotná vakcína. Vakcína, ktorá má modifikovanú RNA alebo DNA. Názov MODERNA znamená „modifikovaná RNA“. Mikroihly prepichnú vašu bunkovú membránu a tento syntetický kus RNA, kód pre časť vírusu alebo syntetická DNA, sa dostane do vašich bunkových jadier a vaše telo by ju malo načítať a začať tvoriť viac vírusovej bielkoviny. Myšlienka je taká, že telo si naň zvykne, bude vedieť, ako si proti nemu vytvoriť protilátky a bude mať lepšiu odpoveď T-buniek. Ak vírusu budete v budúcnosti vystavení, budete vedieť, ako s ním bojovať a budete naň lepšie reagovať. Problémom je, že používajú proces s názvom transfekcia.

TRANSFEKCIA je spôsob, akým tvoríme geneticky modifikované organizmy. O ovocí a zelenine určite viete. Nie sú zdravé ako normálny typ ovocia a zeleniny. Môžete si to aplikovať na človeka, ak budeme geneticky modifikovaní, nebudeme tak zdraví. Nemáme na to dlhodobé štúdie! Výrobcovia vakcín tvrdia, že toto našu DNA, náš genóm, nebude meniť. To nie je pravda. Ak týmto procesom tvoríme geneticky modifikované organizmy, prečo by to rovnako nepôsobilo na ľudí? Transfekcia môže byť dočasná zmena v bunke. Alebo je možné, že tá zmena bude trvalá, dostane sa do genómu a začne sa replikovať. Môžeme to spoznať až o pár rokov. Niečo, čo zmení náš genóm. Toto je syntetický kus DNA alebo RNA. Nie je prirodzený. Keď sa pozriete na uznesenie najvyššieho súdu ohľadom syntetickej DNA alebo génov, možno ich patentovať a patenty majú majiteľa. Čo to pre nás znamená? Znamená to, že Moderna alebo Nadácia Gatesovcov alebo Ministerstvo obrany budú nejakým spôsobom vlastniť časť nášho genómu.

Ďalšou časťou systému podaní je ENZÝM LUCIFERÁZA. Patentovali ho a pomenovali Luciferáza. Luciferáza, pretože má bioluminiscenčné vlastnosti, čo znamená, že dokáže produkovať svetlo, má zdroj svetla. Toto všetko by bolo pod vašou kožou a vy by ste to nevideli. Luciferáza, lebo chcú mať istotu, že ste očkovaní. Neveria lekárskym záznamom, neveria vášmu tvrdeniu, že ste očkovaní. Chcú mať istotu, že došlo k úspešnej transfekcii, k úspešnej modifikácii génu. Takže cez špeciálnu aplikáciu, ktorá oskenujete oblasť tela, a ak máte v sebe luciferázu, ukáže sa digitálny kód, digitálne odtlačok alebo vzorec. Niečo, čo dokáže, že ste boli očkovaní. Uchováva vaše záznamy o očkovaní a tiež vám dáva ID. Číslo, čiarový kód, značku, tetovanie.

Treťou vecou je nový typ HYDROGÉLU. Je to v skutočnosti vynález DARPA, Agentúry ministerstva obrany pre pokročilé výskumné projekty. Sú výrobcovia rôznych fantastických vynálezov. Jeden z nich je aj nový hydrogél. Na YouTube si môžete vyhľadať Profusa, čo je jedna zo spoločností, potom DARPA, hydrogél, nájdete krátke klipy, kde tento hydrogél popisujú. Hovorí sa o možnosti prepojiť ho s nanotechnológiou, mikroskopickými robotmi.

Títo malí roboti sa môžu rozložiť, znovu zložiť a spojiť sa k vytvoreniu rôznych vecí. Tento typ hydrogélu, v kombinácii s nanotechnológiou, bude mať schopnosť napojiť sa na umelú inteligenciu. To znamená, že bude schopný získavať informácie z našich tiel, zhromažďovať ich, napojiť sa na váš chytrý telefón, na internet, na iné zariadenie. Akonáhle sa toto stane, bude to vašou súčasťou už nepretržite. Okamžite to môže zmeniť našu autonómiu, naše slobody. Táto vec môže merať váš krvný cukor, kyslík, krvný tlak, dobre, to znie super. Ale tiež môže merať množstvo ďalších vecí. Hovoria, že môže merať vaše emócie, váš menštruačný cyklus, vaše aktivity. Vaše živiny v tele, či ste si vzali lieky. Potenciálne, či ste si vzali nezákonné drogy. Čokoľvek vo vašom tele. Kam idú všetky tieto informácie? Kto tieto informácie bude chrániť? K čomu ich budú používať?

Toto všetko má byť súčasťou vakcíny. Tento hydrogél a jeho prepojenie s umelou inteligenciou. Prepojenie je obojstranné. Aké informácie sa do nás budú vracať? Budú ovplyvňovať našu náladu? Naše správanie? Budú ovplyvňovať spôsob, akým myslíme alebo naše spomienky? Musíme sa zamyslieť, či vážne chceme prejsť z človeka 1.0 na človeka 2.0. Prečo má armáda prsty v našich vakcínach? Všade okolo vidíte Nadáciu Billa a Melindy Gates. Gates pochádza z rodiny eugenika. Eugenika znamené kontrolu populácie. Použitím genetických mutácií, použitím transfekcie môžu z planéty vyhubiť celý náš druh. Navrhujú napríklad, aby sa táto technológia použila na komároch v Afrike. Ale náš svet je krehký ekosystém. Kto môže rozhodovať o zániku jedného druhu? Je to veľmi krehká rovnováha. Kto má rozhodovať, kto pôjde preč a kto zostane? Tiež som upozorňovala, že v USA prešli zákony, ktoré zbavujú výrobcov vakcín zodpovednosti za škodu spôsobenú ľuďom. Ak ľudia zomrú, ochrnú alebo budú zmrzačení, oni si svoj profit aj tak nechajú. Nemajú motiváciu, aby tú vakcínu urobili bezpečnou. Toto nie je fantázia. Musíme sa spojiť. Tí, ktorí sa starajú o naše zdravie, nekonajú v našom najlepšom záujme. Chcem, aby ste si urobili vlastný prieskum,“ vyzýva Dr. Madej.

Video: 

Analýza Dr. Josepha Mercola k predmetnému videu: https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2020/09/12/coronavirus-vaccine-transhumanism.aspx?cid_source=dnl&cid_medium=email&cid_content=art1HL&cid=20200912Z2&mid=DM647760&rid=962341600&fbclid=IwAR0EbVRfYmHlV22UHruPvWxpQ4XDxx0ZlkpreZjMmVQmD1mjX7vEoqV8jy0

Preložila: Marcela Hoffmannová

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Pramene:
Dr. Carrie Madej – Transhumanismus, vakcína na covid-19 a člověk 2.0, otevrisvoumysl.cz, 14.9.2020
Dozens of COVID-19 vaccines are in development. Here are the ones to follow, nationalgeographis.com, 31.7.2020
Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected] UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.
ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár