Dr. Yeadon: Svet je nebezpečné teritórium kde médiá a Big Pharma šíria o COVIDe-19 rovnakú propagandu a vymývajú mozgy masám

Dr. Michael Yeadon, bývalý viceprezident spoločnosti Pfizer varuje, že vlády budú pokračovať v podvádzaní obyvateľstva a klamaní ľuďom o COVIDe, jeho infekčnosti a prenose. Sám strávil vo farmaceutickom priemysle 32 rokov, viedol výskum nových liekov a vie, ako Pfizer a ďalšie farmaceutické spoločnosti manipulujú, donucujú a kontrolujú médiá a vlády.

“Ustavičné podvodné konanie a autoritárstvo vlád počas škandálu s ochorením COVID-19 boli využité na kontrolu, diskrimináciu, útlak, sekírovanie, rozdeľovanie a segregáciu ľudí,” hovorí.

Dr. Yeadon sa zameral na najnovšiu propagandu a tyraniu okolo škandálu Covid-19, ako sú hrôza z nových variantov covidu – taktiku strachu, šírenú pre ospravedlnenie nových lockdownov a cestovných obmedzení.

Tiež sa vyslovil proti očkovacím pasom, digitálnemu dohľadu a systému sledovania využívajúcemu QR kódy, zaručujúcim dovolenie byť v spoločnosti slobodný len zaočkovaným.

Tieto autoritárske, nátlakové a diskriminačné očkovacie postupy zavedú svet na cestu otroctva a ľudského krviprelievania, ďaleko prevyšujúceho masakre 20. storočia.

Príchod týchto nových variantov covidu poskytuje farmaceutickým spoločnostiam príležitosť pokračovať vo vývoji následných mRNA vakcín. Na základe systému očkovacích pasov budú farmaceutické spoločnosti vyžadovať neustálu ochotu podriaďovať sa novým preočkovaniam a aktualizovaným očkovaniam mRNA, aby sa ľudia mohli zapojiť do spoločnosti.

Táto miera totality bude spadať pod definíciu zločinov proti ľudskosti, najmä vtedy, keď experimentálna technológia príde s vlastnou sústavou rizík a zákonite bude mrzačiť a zabíjať stanovené percento populácie.

Dr. Yeadon povedal, že svet je nebezpečné teritórium, pretože všetky médiá a platformy Big Pharmy šíria ohľadom škandálu Covid-19 rovnakú propagandu, cenzurujú pravdu a opakovaným vŕšením lží vymývajú mozgy más.

Spoločnosti ako Pfizer, Moderna a Johnson & Johnson už dostávajú súhlas od amerického Úradu pre kontrolu potravín a liečiv (FDA) a Európskej liekovej agentúry (EMA) vyrábať miliardy následných injekcií, ktoré budú tiež schválené na núdzové použitie a posúvané populáciám stálych laboratórnych potkanov sveta.

Na základe tohto nového šialeného precedensu sa od farmaceutických spoločností nebude vyžadovať „vykonávanie akýchkoľvek klinických bezpečnostných štúdií“. Môžu tak účinne experimentovať a zneužívať ľudí novými očkovacími kampaňami a stálym usilovaním o poskytnutie súhlasu prostredníctvom sledovacích systémov aplikácie „Covid pas“.

Yeadon varoval, že táto nová medicínska diktatúra bude schopná presadzovať neschválené vakcíny a pri poškodení alebo zabití nebudú mať obete žiadnu možnosť odvolať sa, lebo tieto spoločnosti majú s vládami uzavreté dohody o imunite pred trestným stíhaním.

Toto umožní týmto spoločnostiam a medicínskym fašistom neustále prichádzať s novými a novými sekvenciami mRNA, ktoré „pôjdu z počítačového monitora farmaceutickej spoločnosti rovno do náručí stoviek miliónov ľudí, [inštalujúc] nejakú zbytočnú genetickú sekvenciu, ktorá je absolútne nepotrebná, či neospravedlniteľná.“

Podľa Dr. Yeadona by mali všetci „bojovať zo všetkých síl, aby sa ten systém nikdy nevytvoril“.

Pretože, ak sa tak stane, zavedie to systém ľudského otroctva a segregácie, ktorý inštaluje trvalú formu medicínskeho fašizmu a genocídy, pri ktorej sa zdajú byť mierni aj zločinci ako Stalin, Mao a Hitler.

Tu sa ešte žiada spomenúť citát známej lekárky Dr. Tenpenny k očkovaniu experimentálnymi vakcínami proti COVID-19:

„Ak nemôžete klásť otázky ohľadne najväčšieho medicínskeho experimentu v histórii, ak sa ho nemôžete nezúčastniť, ak nemôžete poukazovať na jeho nedostatky, ak každý lekár, ktorý sa ozve, je umlčaný, tak potom žijete v globálnej medicínskej tyranii.“

Autor: Lance D. Johnson

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj: Bývalý vedec Pfizeru varuje, že vlády a farma firmy budú klamať a zotročovať, až kým nás nevyhubia, Badatel.net, 18.5.2021

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected] UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply