Dráčik stojí na strane pravdy a teší sa masívnej podpore Slovákov

Foto: Hitky.sk

Slovenský predajca hračiek Dráčik sa stal v posledných mesiacoch predmetom mnohých búrlivých diskusií. Dôvodom sú pravidelné príspevky, ktoré zverejňuje samotný majiteľ tohto reťazca. Na jeho vyjadrenia už reagovali dodávatelia, no predovšetkým samotní zákazníci. A ako sa zdá – bojkot sa nakoniec nekoná a Dráčik sa teší veľkej podpore verejnosti.

Majiteľ hračkárstva Dušan Víglaský sa rozhodol na oficiálnej stránke Dráčika zverejňovať príspevky spojené s pandémiou koronavírusu, vojnou na Ukrajine, obrannou dohodou s USA či LGBTI+ komunitou. Prvotné reakcie slovenskej spoločnosti sa zdali radikálne, keďže sa sociálnymi sieťami začalo šíriť heslo #bojkotujemedracik.

K vyjadreniam Dušana Víglaského sa ohradili firmy, s ktorými úzko spolupracuje. Ide o nadnárodnú spoločnosť Lego, ktorá je jedným z jeho najväčších dodávateľov a spoločnosť ALBI. Tu sa ale zoznam bojkotujúcich firiem akosi končí a ďalej sa nerozširuje. Potrebu vyjadriť sa mal dokonca aj herec Juraj Kemka ktorý vyhlásil, že si v spomínanom obchode “už žiadnu hračku nekúpi.” Kritika však majiteľa ,,detského sveta“ neodradila od zverejňovania ďalších príspevkov.

Veľké množstvo Slovákov totiž podporuje Víglaského v jeho aktivite. Je to vidieť na internetových diskusiách. Stotožňujú sa s jeho názormi a sú radi, že ich niekto povie nahlas. Nedávno sa dokonca desiatky našincov zhromaždili pred jednou z predajní Dráčika, aby podporili majiteľa. ,,Dráčik stojí na strane pravdy,“ kríčí jeden z mužov. Mnohí ľudia dokonca avizujú, že chcú prejaviť svoju podporu aj pravidelným nákupom v Dráčiku.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj: Nikol S: Masívna podpora Slovákov? Majiteľovi Dráčika posielajú jasný odkaz!, Hitky.sk, 2. decembra 2022

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply