Enviro záškodníci

· Čas čítania: 2 min.
Foto: TASR
Ešte v časoch, keď sme v roku 2014 pracovali na Expedícii Archa a krížom krážom precestovali celú Európu mapujúc život spoločenstiev žijúcich sebestačne, úzko sme spolupracovali aj s ľuďmi z komunity na Záježovej. Pôvodný zámer realizovať na Záježovej harmonické prostredie, podľa ich výpovedí zmarili podnikateľské a politické ambície Juraja Hipša, ktorý niekdajšie nadšenie mnohých ľudí úplne zničil a vzťahy sa rozpadli. V máji 2016 sme pripravovali rozhovor s jedným z géniov svetovej filozofie, holistickej psychológie a medicíny, Stanislavom Grofom. V tom čase sa v Prahe uskutočnila Transpersonálna konferencia, na ktorej sa zúčastnili aj ľudia zo spomínanej Živice. V tom čase sme opäť dostali informácie, že títo ľudia zorganizovali stretnutie, na ktorom apelovali, aby pre Zem&Vek rozhovor Stanislav Grof neposkytol (!).
Dnes poradenský tím z prostredia Čaputovej milenca Rizmana (mediá hlavného prúdu ho už oslavujú ako „prvého muža republiky“) usilovne pracuje na PR okolo prezidentského paláca a témami Z&V sa čisto náhodne necháva inšpirovať aj predstieranie falošnej agendy najväčších enviro osvietencov z územnej oblasti TÁTOKRAJINA.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár