ESET PODAL NA HARABINA ŽALOBU, TEN SA TEŠÍ NA TVRDÝ SÚBOJ

· Čas čítania: 2 min.

Eset sa pokúša zastrašovať svojich kritikov a vytvárať zdanie, že je všemohúci a môže si kúpiť každého. To je však veľký omyl, oligarchia Esetu má dosah len na úzky okruh ochotných prisluhovačov.

Štefan Harabin pre Zem&Vek uviedol: „Som presvedčený, že na pojednávaní s ESETOM sa zúčastnia aj mainstreamové média. ESET chce chrániť svoju dobrú povesť. Zrejme bude preukazovať ako si kúpil úrad prezidenta, ako si chce kúpiť exekutívu a súdy a ako spolupracuje so CIA. Veľmi sa teším na konfrontáciu s ESETOM pred súdom. Dokazovanie pred súdom dáva široký priestor odhaľovaniu pravdy.“

Softvérová firma si ale myslí, že pravdu má ona. V žalobe jej nejde o finančné odškodnenie, ale iba o ospravedlnenie a zastavenie podľa nich bezdôvodných útokov na ich spoločnosť. „Keďže k tomuto nedošlo (stiahnutie príspevkov Harabina zo sociálnej siete, poznámka redakcie), bola podaná žaloba. Ide o súčasť právnych krokov, ktoré sme podnikli s cieľom ochrániť dobré meno spoločnosti ESET,“ konštatuje PR manažer firmy Peter Blažečka.

Článok pokračuje pod reklamou.


Ako funguje ESET Harabin vraj odprezentoval aj zahraničným inštitúciám. „Ja som to prezentoval aj pred pozorovateľmi z OBSE. Spôsob spočítavania hlasov, dodávanie elektronických systémov štátu pri prepočítavaní hlasov,“ čím sudca narážal na prezidentské voľby, na ktoré podal sťažnosť na Ústavný súd.

Harabin sa súdneho sporu vôbec neobáva. „Prehral som niekedy súdny spor? Vyhral som všetky súdne spory. Či to bol Lipšic, Žitňanská, Mikloš, Švecová, Bajánková. Dokonca v Štrasburgu som vyhral s týmito ľuďmi,“ konštatoval Harabin s tým, že ESET nevie, do čoho ide, že si myslia, že si kúpia všetko.

Zdroj: Zem&Vek, Plus 1 deň

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár