EÚ chce naštartovať gigantickú migráciu

Foto: MB

Tak toto je skutočne škandál! Poslanci Európskeho parlamentu vo štvrtok pomerom hlasov 374/260 (47 sa zdržalo) odhlasovali návrh z dielne byrokratov z Európskej komisie, ktorý môže opäť naštartovať gigantickú migráciu do EU!

Konkrétne navrhuje zriadenie nového Európskeho fondu pre azyl a migráciu, na ktorý bude v rámci EU vyčlenená gigantická suma – 10,4 miliardy euro! Ten má posilňovať a rozvíjať politiky v oblasti legálnej migrácie na európskej úrovni a úrovni členských štátov v súlade s ich ekonomickými a sociálnymi potrebami a zabezpečiť solidaritu a “spravodlivé rozdelenie zodpovednosti” medzi členské štáty EU, a to najmä vo vzťahu k tým štátom, ktoré sú najviac postihnuté migračnými výzvami. V preklade, návrh nielenže podporuje “legálnu” migráciu, ale počíta aj so solidárnym prerozdelením zodpovednosti za migrantov, teda s opätovným návratom doposiaľ zmrazených, resp. už mŕtvych povinných kvót!

V návrhu sa ďalej uvádza, že má dôjsť aj k zvýšeniu úlohy mimovládok, a to tak, aby sa “zmysluplným spôsobom podieľali na príprave, implementácii, monitorovaní a hodnotení programov”. Rozumej, aby mohli aj naďalej podporovať zbesilú migráciu do Európy! A návrh dokonca spomína aj nejakú novú Agentúru EU pre azyl, čo však už skutočne treba preskúmať z právneho hľadiska, pretože vznik takejto inštitúcie by bol hrubým zasahovaním do výlučných kompetencií národných štátov, keďže kompetencie v oblasti azylovej politiky spadajú pod výlučnú kompetenciu členských štátov! A je toho viac. To, za čo teda zahlasoval Europarlament, je naozaj neuveriteľné a za daný návrh hlasovali bohužiaľ aj niektorí slovenskí europoslanci!

Eurobyrokrati s europoslancami sa teda už neštítia naozaj ničoho, nijako sa už ani pred voľbami do EP nesnažia taktizovať a natvrdo schvaľujú návrhy zamerané na legalizáciu a spustenie ďalšieho kola zbesilej migrácie! Títo ľudia sa snažia za každú cenu zabezpečiť, aby toky migrantov neustali a pravidelne a čo najmasovejšie aj naďalej prúdili do EU! Inak sa takéto znenia návrhov totiž chápať nedajú. Nech sa však potom eurohujeri nečudujú, ako vníma európske obyvateľstvo EU, resp. ako dopadnú najbližšie voľby do EP! Čoraz viac obyvateľov členských štátov EU si totiž po takýchto návrhoch a hlasovaniach začína uvedomovať, čo za slniečkarov a podporovateľov nelegálnej zbesilej migrácie to sedí v hlavných inštitúciách EU, a čo sa títo ľudia snažia s jednotlivými národmi a ich občanmi urobiť!

A preto, po týchto posledných hlasovaniach EP, by si mal každý normálne zmýšľajúci človek naozaj povedať dosť a vo všetkých najbližších voľbách ísť voliť ľudí, ktorí buď súčasnú chorú a diktátorskú EU zreformujú, alebo rozložia. A začať by sme mali už túto sobotu. To, čo sa už dnes dej, je totiž neakceptovateľné!

Martin Bago

https://blog.infovojna.sk/ep-zahlasoval-za-vznik-europskeho-fondu-pre-azyl-a-migraciu-navrh-podporuje-migraciu-mimovladky-a-dokonca-nepriamo-ozivuje-povinne-kvoty/
https://sulik.sk/europsky-fond-pre-azyl-a-migraciu/
http://www.tellerreport.com/news/–immigration–eu-financial-boost-for-migrant-receiving-countries-.ryZKr2iwwN.html
https://www.tvm.com.mt/en/news/euro-parliament-approves-setting-up-of-new-fund-to-help-countries-like-malta-address-immigration/
Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]
UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply