EURÓPA SA POTÁPA – PLAVČÍCI MUSIA PREČ OD KORMIDLA 

Foto: screen Youtube video Paralelně

Jiří Havel, organizátor státisícových demonštrácií v Čechách sa rozpráva s T.E.Rostasom. Ten hovorí o týchto témach:

Vláda si nemá zaväzovať úslužných novinárov, aby ju velebili. Vláda má vytvárať podmienky pre rozvoj slobodného myslenia ale aj pre výchovu novinárov a inteligencie ďalších generácií bez deformácií zahraničných záujmov a nadácií.

Začína sa otáčať, vládny poslanec blízky Pellegrinimu po voľbách hajluje „Sláva Ukrajine“, podpisujú sa podivné zmluvy o zlepšení infraštruktúry pre dobývanie Ruska, ktoré sa označuje ako agresor zabúdajúc na varovanie o vojne od Putina už na Mníchovskej konferencii v roku 2007.

Ak vláda alebo Pellegrini nedodržia to, k čomu sa zaviazali, zažijú taký otras, aký tu nebol: postavia sa im liberáli aj podvedení vlastenci. Národ sa tak nevedomky spojí v prejavení kolosálnych nepokojov.

Aký zbrojárenský priemysel EÚ, keď sa svet točí okolo osi z ruskej ocele a ich zdrojov surovín a energie? Systém, kde môžu ľudia reprezentovať široké záujmy výhradne na kandidátkach strán musí skončiť spolu s výhodami pre politické strany a neprimeranými platmi europoslancov.

Dnešný prudký rozmach Východu je neporovnateľný s úrovňou zdevastovaného Západu tak, ako to bolo v stredoveku. Ísť do europarlamentu iba kvôli prinášaniu správ o tom, čo zlé sa tam deje, je iba úroveň predraženej web kamery. Toto je etapa, keď sa musia dostať do pozícií ľudia spôsobilí na vodu položiť záchranné člny z potápajúceho sa Titanicu.

Celý rozhovor:

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj:
(1) Ne „alternativní“ média, ale svobodná a nezávislá! Tibor Eliot Rostas – šéfredaktor Zem a Vek., Youtube/Paralelně, 28.04.2024

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár