Europoslanec Bilčík sa vytešuje z novej komisie na boj proti “dezinformáciám”

Foto: Facebook

Europoslanec za stranu Spolu Vladimír Bilčík sa na svojom facebooku chváli, že Európsky parlament rozhodol o vytvorení špeciálnej komisie, ktorá bude riešiť zahraničný vplyv na európske demokracie, vrátane boja s dezinformáciami. Na druhej strane to podľa Bilčíka nestačí, a v cenzúre treba ešte viac pritvrdiť.

„Potrebujeme hovoriť jedným, jasným a razantným hlasom voči tým, ktorí šíria medzi nami dezinformačné kampane spoza našich hraníc, hlavne z Ruska a Číny,“ povedal. Na to je potrebné “účinne a legislatívne podchytiť prácu všetkých sociálnych platforiem a médií, aby boli naozaj zodpovedné za obsah, ktorý šíria.“

Zdroj: FB Vladimíra Bilčíka

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

One Response

  • Dlho sa nebude vytešovať:
    Europarlament nemôže prijať smernicu o vymazávaní “hoaxov” zo sociálnych sietí a internetu. Mal by prehodnotiť aj tú súčasnú, čo dovoľuje označovať “konšpiračné” weby.

    Darmo.

    Francúzska republika a jej Ústavný súd najlepšie pozná ľudské, a občianské práva už od roku 1789 – od Francúzskej revolúcie – Bratsvo, Rovnosť, Sloboda – a zatiaľ svet Francúský ústavný súd vždy rešpektoval a bol svetu vzorom: https://urlzs.com/u8Q27

Leave a Reply