Europoslanec Radačovský v Bruseli: ZASTAVTE TO ŠIALENSTVO, LEBO SA NAKONIEC TOU SLOVANSKOU KRVOU UDUSÍTE

Foto: Miroslav Radačovský/eurorespekt.sk

 

Brusel: Dňa 2.2.2023 položil Miroslav Radačovský – europoslanec a predseda politickej strany Slovenský PATRIOT v súvislosti so summitom EÚ – Ukrajina otázku s nasledovným vyhlásením:

“Všetci sme presvedčení, že spolu s Američanmi porazíme Rusko. A máme aj alternatívu “B”? Čo Keď to Rusko neporazíme? Zatiaľ sa to nikomu v histórii nepodarilo.

Ako Slovák a Slovan sa chcem spýtať našich západoeurópskych priateľov: Vaši otcovia a starí otcovia v boji proti Rusku počas druhej svetovej vojny zavraždili okolo 20 miliónov Slovanov, Rusov, Bielorusov, Ukrajincov, Srbov a ako bonus ešte 6 miliónov nevinných Židov. Koľko predpokladáte, že bude zabitých Ukrajincov a Rusov, kým sa táto vojna skončí? Ale vám je to asi jedno, vy to jednoducho máte v génoch. Zastavte to šialenstvo, lebo sa nakoniec tou Slovanskou krvou udusíte. 

Rokujme o zastavení bojov, rokujme o mieri. A výhovorky – to Hitler, to Putin, to Napoleon, neplatia. Keď to neurobíme, vystrieľame sa tu všetci ako zajace…”

Na sociálnej sieti, kde zverejnil nižšie uvedené video napísal, že ešte chcel pokračovať v znení: „Američanom sa nepodarilo poraziť Vietnamcov, Afgancov, Kórejcov, zničiť Kubu, a v Sýrii a Líbyi narobili len zbytočný zmätok. Prečo si myslíte, že porazia Rusov?“

Vzhľadom na prekročenie času na vystúpenie už túto časť nemohol dokončiť.

 

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroje:
1.) Youtube:Miroslav Radačovský – strana Slovenský PATRIOT, 03.02.2023
2.) Facebook: Miroslav Radačovský – predseda strany Slovenský Patriot a europoslanec, 03.02.2023

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply