Facebook je virtuálny koncentračný tábor

· Čas čítania: 2 min.
Ilustračný obrázok: Shutterstock

Kvôli obavám z ďaľšieho propagovania zajtrajšej veľkej udalosti oslavy 5.výročia Zem&Vek facebook opakovane a bezdôvodne zabloval účet Tibora Eliota Rostasa.

Facebook nielen v tomto prípade, ale aj v desiatkach a státisícoch ďalších prípadov slúži ako mimoriadny, selektívny a sofistikovaný nástroj globalistického fašizmu. Jeho princíp je veľmi jednoduchý: v rámci psyop a technológií na ovládanie mysle a tvorby závislostí do svojej komunity vláka stámilióny ľudí, z ktorých postupne odfiltruje všetkých s inými názormi. Vytvára tak homogénnu skupinu sociálnej bubliny, kde sa bude čoskoro nachádzať iba prevažná masa neškodných a manipulovateľných užívateľov. Táto masa nebude mať ani potuchy o tom, že je za ostatným drôtom virtuálneho koncentráku, v ktorom sa bude s mohutnou silou presadzovať iba to, čo je v záujme globalistickej elity, pre ktorú je facebook jedným z najdôležitejších komunikačných nástrojov súčasnosti.

Prosíme, využite zajtrajšiu udalosť ZEM&VEK o 18h v KC na Vajnorskej ulici, kde okrem iných vystúpi aj Tibor Eliot Rostas so svojim zásadným prejavom. Vyjdite z virtuálnej bubliny k osobnej zodpovednosti a pripravenosti viesť spravodlivý zápas za našu schopnosť rozhodovať o sebe samých a našej slobode. Zomknime sa a spočítajme sa. Slovensko aj Európa je v smrteľnom ohrození.

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár