Facebook nám kľačí na chrbte

foto: archív

Pred pár mesiacmi z našej facebookovej stránky zmizlo tlačítko “Páči sa mi” respektíve “like na stránku”, naši noví priaznivci a čitatelia nás tak môžu síce sledovať, ale nemôžu si stránku Zem&Vek pridať medzi označené stránky. Ako je to možné?

 
Článok pokračuje pod reklamou.


Odpoveď sme hľadali u odborníkov pre web support, avšak márne. Ide o chybu, ktorú si nevedia vysvetliť.

Návšteva Kisku v New Yorku v roku 2017 sa týkala aj témy cenzurovania na Facebooku, čo de facto použil, či zneužil vo vlastný prospech. Príspevky s “nevhodným obsahom” navrhol dokonca pokutovať nemalou finančnou čiastkou. Od tej doby sa ako vieme na facebooku neustále nahlasuje, blokuje a facebook má pre cenzúru nastavené algoritmy. Podľa akého však zmizol “like button” z našej stránky nevieme. Navyše sa tak stalo bez akéhokoľvek upozornenia či oznamu.

V prípade , že máte s podobnou skutočnosťou skúsenosť, neváhajte nás kontaktovať.

Nakoniec by sme však chceli spomenúť, že sme veľmi vďační za interaktivitu na našom facebooku. Aj napriek týmto cenzorským praktikám majú niektoré naše statusy dosah viac ako 250 000 užívateľov a viac ako 1000 zdieľaní. Miesto “Like” nás môžete sledovať prostredníctvom “sledovať”. Ďakujeme .

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

[plsc_button url=”http://bit.ly/podporit-zemavek” target=”_blank” color=”red” style=”flat” radius=”semiround” size=”lg”]CHCEM PODPORIŤ[/plsc_button]

 

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply