FB ODMIETA TLAK GLOBÁLNEHO PODVODNÍKA SOROSA: CENZUROVAŤ UŽ NEMIENI

· Čas čítania: 1 min.

Medzinárodný zločinec George Soros vyvíja dlhé obdobie obrovský nátlak na dohľad nad obsahom sociálnej siete Facebook, čo tretí sektor a bratislavská kaviareň na čele s Kiskom, Čaputovou a liberálnymi progresívcami veľmi radi využívali. Mark Zuckerberg vyhlásil boj proti tejto snahe cenzurovať facebookový obsah. „Stále viac sme boli vyzývaní k cenzúre rôznych druhov obsahu a osobne som z toho nemal dobrý pocit. Budeme aj naďalej sťahovať skutočne škodlivý obsah, ale niekde musíme urobiť hrubú čiaru,“ povedal Zuckerberg.
Na technologickom samite Silicon Slopes Tech v americkom Utahu Zuckerberg nečakane vyhlásil, že Facebook sa postaví za princípy slobody prejavu a ochranu osobných údajov, a to aj napriek tomu, že očakáva veľmi silný odpor zo strany politikov, ale aj časti internetovej verejnosti.
„Toto je nový prístup a myslím, že to vytočí veľa ľudí, ale úprimne, aj ten starý prístup vytáčal množstvo ľudí, tak skúsme niečo nové,“ cituje Zuckerberga CNN.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

[plsc_button url=“http://bit.ly/podporit-zemavek“ target=“_blank“ color=“red“ style=“flat“ radius=“semiround“ size=“lg“]CHCEM PODPORIŤ[/plsc_button]

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

One Response

Pridaj komentár