Feminizmus, transgenderizmus, islamizmus ako nástroje tvorby chaosu

· Čas čítania: 2 min.
Ilustračný obrázok: Archív

Po polstoročí psychicky narušených „odborníčok“, ktoré prenasledujú mužov za to, že sú mužmi, čo vedie k psychologickému poškodzovaniu mladých chlapcov a ich pochybnostiam o vlastnej identite, feministky ochutnávajú medicínu vlastných príšer, ktoré vytvárali. Pomohli zmeniť zákon na hierarchiu chránených skupín a transgender sedí na vrchole hnoja, pričom každá kritika tejto hromady sa značkuje ako nenávisť.

 
Článok pokračuje pod reklamou.


Feministická majsterka Kellie-Jay Keen-Minshull v britskom This Morning sa zbláznila s formuláciou, že feminizmus je v ohrození, pretože preoperovaní muži, ktorí prešli procesom zmeny pohlavia, sa stávajú skutočnými ženami. Žeby preto, lebo feminizmus sa opiera o existenciu mužov, pričom doktrína je založená na mužovi ako satanovi? A keďže satan neexistuje, neexistuje prameň zla a nenávisť k mužovi sa stáva zbytočnou. Na čom by potom tieto bezduché existencie zarábali, keď nie na mätení svojich slabších kolegýň a žiačok či rozkladaní spoločnosti? Navyše si treba všimnúť, že oveľa viac prevláda prechod od mužov k ženám ako opačný. Naznačuje, proti ktorej strane je namierený spoločenský tlak a diskriminácia. Veľkou iróniou je, že feministky sa vzhľadom i postojom viac podobajú na mužov ako transgender jedinci.

Autor: Richard Strážan

[plsc_button url=“http://bit.ly/kupit-online-zemavek-august-2019″ target=“_blank“ color=“green“ style=“flat“ radius=“semiround“ size=“lg“]KÚPIŤ ZEM&VEK AUGUST 2019[/plsc_button]

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár