JACQUES ATTALI: Francúzska šedá eminencia Nového svetového poriadku

· Čas čítania: 1 min.
foto:narchív

Predpovedal hordy tretieho sveta, ktoré zaplavujú Západ a nadpolovičnú väčšinu ľudí hispánskeho pôvodu a Afroameričanov v Spojených štátoch v dvadsiatych rokoch 21. storočia. Predvídal štruktúru na monitorovanie ľudstva, zariadenia odosielajúce dáta do zbernej centrály a konfrontáciu kresťanstva s islamom. Nie je však jasnovidec. Je len prekliato blízko plánov skrytej vrchnosti.
v lóži Zeleného bratstva, kam ho doviedol Hollande, a v lóži Atlantis Aletheia.“

Keď sa rozpráva o moci za trónom, Attali je veľmi tienistá postava. Počas svojej dlhej kariéry často oznamuje víziu sveta jednotným spôsobom, hoci poľutovaniahodným frázovaním. V jednom z rozhovorov ešte v roku 2011 (pred migračnou inváziou) povedal, že krajina je hotel, pričom nezáleží, kto je klient. Tento prejav sa všeobecne považuje za podporu nahradzovania populácie vo Francúzsku a demografického prechodu, v ktorom sa africkí a arabskí prisťahovalci stávajú novou väčšinou.

Autor: Richard Strážan

 

[plsc_button url=“http://bit.ly/kupit-online-zemavek-jun-2019″ target=“_blank“ color=“green“ style=“flat“ radius=“semiround“ size=“lg“]KÚPIŤ ZEM&VEK JÚN 2019[/plsc_button]
ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár