Harabin podáva trestné oznámenie na Matoviča a Polláka

Na internete sa objavilo video, na ktorom dve rómske ženy hovoria o tom, ako Igor Matovič a europoslanec za OĽANO Peter Pollák chodili po osdách a podplácali Rómov potravinami a zrejme aj peňažne, aby si získali ich hlasy.

Na základe tohoto videa Štefan Harabin oznámil, že podáva na Matoviča a Polláka trestné oznámenie za volebnú korupciu a marenie volieb generálnemu prokurátorovi J. Čižnárovi a policajnému prezidentovi M. Lučanskému. Predmetné video má podľa neho minimálne rovnakú dôkaznú hodnotu ako dôkazy použité špecializovaným súdom v kauze Kočner.

Každopádne, o problematike kupovania rómskych hlasov sa hovorí už dávnejšie, pričom nevidno politickú vôľu na jej dôsledné vyšetrenie.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

One Response

  • Harabin výborne! Skutočne, ak vo veci Kočnera majú byť relevantné výpovede zločincov SMS-ky a videá, ktoré možno zmanipulovať, tak musia byť pre naša podivné trestné súdy, relevantné aj videá, na základe, ktorých Harabin podal trestné oznámenie.

Pridaj komentár