Hlasujte za osobnosti nominované na cenu PROMETHEUS 2019

· Čas čítania: 2 min.

V starogréckej mytológii sa jediný z olympských bohov – Prometheus, obetoval pre dobro človeka. Dnes, v bohorovnej spoločnosti úpadku, uctievania hyperkonzumu, mediálnych lží, manipulácií a kontroly myslenia, sa boj jednotlivca v prospech ostatných stáva výnimočnou udalosťou. Životné príbehy statočných ľudí sú však žiarivou inšpiráciou pre ďalších, ktorí budú udržiavať pochodeň ideálov dobra a spravodlivosti. A práve takýchto ľudí by sme mali podporovať.

OSOBNOSTI NOMINOVANÉ NA CENU PROMETHEUS ZA ROK 2019

doc. Ing. Ján Dudáš, DrSc.

Vysokoškolský pedagóg na Technickej univerzite v Košiciach a publicista. Autor kritických diel o úpadku inteligencie, sionizme, svetových náboženstvách či pozadí moci. Za vyjadrenie odborného názoru k pracovnému táboru v Seredi ho vyšetruje NAKA pre „podozrenie z popierania holokaustu“.

 

doc. Ing. Igor Beliaev, DrSc.

Vedúci Oddelenia rádiobiológie Ústavu experimentálnej onkológie Biomedicínskeho centra SAV. Člen mnohých medzinárodných inštitúcií. Špičkový svetový odborník na vplyv elektromagnetického žiarenia na ľudské zdravie. Verejne upozorňuje na riziká 5G sietí a bojuje proti ich predčasnému zavedeniu.

doc. JUDr. Ján Drgonec, DrSc.

Ústavný právnik, emeritný sudca Ústavného súdu SR, bývalý poslanec NR SR a člen Súdnej rady SR. Verejne upozorňuje na porušovanie ústavy, zásad právneho štátu a základných ľudských práv v súvislosti s povinným nosením rúšok, možným povinným očkovaním a ďalšími opatreniami v rámci boja proti koronavírusu.

Hlasovať môžete tu: https://zemavek.sk/prometheus/

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár