Hlavné správy si už prečítalo viac ako milión ľudí

· Čas čítania: 3 min.
Foto: Hlavné správy

Marec bol plný politických udalostí, ktoré zvýšili záujem ľudí o informácie. V tomto mesiaci návštevnosť na Hlavných správach po prvý raz prekročila 1 milión. Konkrétne 1 038 000 unikátnych užívateľov. Unikátny užívateľ znamená, že návšteva každého z 1 038 000 užívateľov bola v mesiaci marec započítaná iba raz. Rekord dennej návštevnosti bol 9. marca, keď návštevnosť dosiahla 210 000 návštev za deň. Priemerné trvanie jednej návštevy  bolo v marci 7 minút 29 sekúnd.

„Sme veľmi radi, že v pohnutých časoch, keď ste sa snažili dopátrať pravdivých informácií, vo zvýšenej miere ste siahli práve po Hlavných správach. Vysoko si ceníme vami prejavenú dôveru. Táto dôvera nás zaväzuje a my sa budeme ešte viac ako doposiaľ snažiť prinášať vám čo najpresnejšie a najpravdivejšie informácie.

Všetci, ktorí nás dlhšie navštevujete, viete, že u nás nájdete pohľady na udalosti z každej strany, že na Hlavných správach netrpíme jednostrannú propagandu a manipuláciu tak typickú pre mainstreamové médiá.

Väčšina čitateľov, ktorí k nám zavítajú, u nás už zostáva a stávajú sa našimi pravidelnými čitateľmi práve kvôli hmatateľnému rozdielu v informovaní, ktorý je na Hlavných správach kvalitatívne na úplne inej úrovni ako prebraté, vytriedené, prefiltrované a upravené informácie ponúkané mainstreamom. Veríme preto, že aj tí, ktorí nás v marci navštívili prvýkrát, sa stanú našimi pravidelnými čitateľmi.

Pre nás samých v redakcii je fascinujúce, že napriek zákernostiam mimovládok, mediálnych agentúr (firmy, ktoré rozdeľujú reklamu a od ktorých dostávame 0 eur ročne) a mainstreamových novinárov a médií neustále rastieme a dnes patríme medzi najväčšie spravodajské servery na Slovensku.

Fascinuje nás, že napriek podlej celoštátnej kampani, kde vyššie spomenutí vytvárajú dojem, že sme neseriózni, konšpirační a šíria o nás rôzne podobné nezmysly, vy viete rozlíšiť, kto vás ako informuje a prechádzate postupne stále viac od fake newsového mainstreamu k nám. Ďakujeme vám za to,“ píše sa vo vyhlásení vedenia Hlavných správ.

https://www.hlavnespravy.sk/navstevnost-hlavnych-sprav-prekrocila-v-marci-hranicu-1-milion-unikatnych-navstevnikov/1359528

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

One Response

Pridaj komentár