IREDENTA URÁŽA SLOVÁKOV

Add Comment

Dnes 12.5.2019 sa v slovenskom meste Štúrovo zišlo množstvo slovenských vlastencov, aby po neuveriteľných peripetiách konečne odhalili pamätník slovenskému velikánovi Ludevítovi Velislavovi Štúrovi, po ktorom je aj toto slovenské mestečko pomenované. Cestou do Štúrova nás sprevádzalo veľké množstvo billboardov, ktorým sme vôbec nerozumeli. Zrejme na Slovensku už jazykový zákon neplatí. Najviac nás zaskočil fašistický billboard, na ktorom bolo farebne vyznačené územie južného Slovenska, ktoré bolo Slovensku odobraté maďarským fašistickým štátom, na základe Viedenskej arbitráže. To však nebolo všetko, prekvapenie na nás čakalo v samotnom Štúrove. Boli sme doslova zhrození, keď sme prechádzali okolo Domu Matice slovenskej, ktorý bol posprejovaný nápismi v angličtine: „TOTO JE PARKAN“. Keď sa nám konečne podarilo zaparkovať a prísť na miesto, kde sa konalo slávnostné odhalenie pamätníka venovaného L.V.Štúrovi, uvideli sme na moste Márie Valérie dva nápisy: „PARKÁNY nerovná sa ŠTÚR(OVO)“ a druhý nápis „PONÍŽILI STE ŠTÚRA, KEĎ STE PO ŇOM POMENOVALI MAĎARSKÉ MESTEČKO, KTORÉ NIKDY NEVIDEL NAMIESTO SLOVENSKÉHO, KDE PÔSOBIL A KTORÉ BY BOLO NA NEHO HRDÉ. TERAZ STE HO ZNEUŽILI DRUHÝKRÁT.“ No ďakujeme veľmi pekne za takéto milé privítanie a ukážku Vášho postoja k Slovákom a Slovensku. Vy ponižujete Slovákov už 30 rokov a to len vďaka „naším“ zapredaným politikom, ktorí na slovenský národ zvysoka kašlú a dovolia Vám to! Po ceste domov som v aute dlho premýšľal, pre koho bola vlastne založená Slovenská republika, pre štátotvorný slovenský národ??? Alebo…

Autor: Miloš Zverina

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Zem a Vek
Zopár slov o autorovi...

Pridaj komentár

  & Časopis