Islamizácia Viedne je v takom štádiu, že niektoré kresťanky si už dobrovoľne dávajú šatky na hlavu

· Čas čítania: 2 min.
Foto: HS

Viedenskí aktivisti Lena Jäger a Marcus Franz, niekdajší poslanec rakúskeho parlamentu, informovali šéfredaktora Nikiho Fellnera o tom, že vo Viedni je čoraz viac ustarostených kresťanských rodičov, ktorí prikazujú dcéram, aby si brali so sebou šatky na hlavu a keď sa pohybujú v istých viedenských štvrtiach, aby si ich bezpodmienčne dali na hlavu.

Ako domáce Rakúšanky sú tam totiž vystavené masívnemu sexuálnemu obťažovaniu zo strany moslimských azylantov. Keď vyzerajú ako moslimky, tak je také riziko takmer nulové. Ako sociálni pracovníci Jäger a Franz osobne poznajú viacero takých rodičov, ktorí sa o svoje dcéry obávajú.

Mimoriadne nebezpečná v tomto smere je štvrť 15. Wiener Gemeindebezirk.

Podľa Franza sa tam, okrem masívneho sexuálneho obťažovania rakúskych žien, dejú priam permanentne aj mikroagresie – ako to on nazýva – voči ženám, ktorými sa migranti pokúšajú získať si ich pozornosť. Robia to však celkom inakšie, ako sú na to Viedenčanky zvyknuté, keď sa im prihovárajú s typickým viedenským šarmom domáci muži. Z týchto cudzích mikro, ale aj makroagresií majú viedenské ženy a dievčatá skutočný strach a obavy.

Viedeň aj v tomto ohľade už zďaleka nie je taká, ako bývala.

Roman Bednár

https://www.hlavnespravy.sk/islamizacia-viedne-takom-stadiu-ze-niektore-krestanky-uz-dobrovolne-davaju-satky-hlavu/1669246

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].
UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.
ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár