Ivermektín opäť pod paľbou

Levočskí poslanci sa rozhodli zabezpečiť ľuďom Ivermektín. Na sociálnej sieti radia ľuďom ako ho užívať a vyjadrujú ochotu, že ho sami zabezpečia. Video nahrali dvaja poslanci mestského zastupiteľstva v Levoči. Príspevok vzbudil veľkú pozornosť. Samozrejme, že niektorí zástancovia všeobecného naratívu, že Covid-19 sa nedá liečiť, sa promptne obrátili na Slovenskú lekárnickú komoru. Tá dá podnet na Štátny ústav pre kontrolu liečiv.

“Všetci, ktorí ste boli pozitívne testovaní a patríte do rizikovej skupiny – máme pre vás Ivermektín. My vám tento liek zabezpečíme. Vy oň požiadate vášho obvodného lekára. Povedzte, že to myslíte smrteľne vážne,” hovorí vo videu Róbert Novotný (nezávislý), poslanec MsZ v Levoči.

S takouto výzvou na sociálnej sieti oslovili ľudí dvaja mestskí poslanci v Levoči. Ivermektín núkajú na liečenie Covidu-19 na základe vlastnej skúsenosti.

“Som poskytol osobe mne najbližšej. A veľmi ma teší, že po necelom týždni ľahkého priebehu bola testovaná ako negatívna,“ dodáva Novotný.

Okamžite sa na nich zniesla vlna kritiky. Slovenskí „odborníci“ upozorňujú, že Ivermektín je možné legálne získať len na lekársky predpis, a to na liečbu parazitických ochorení. A, navyše, ho je možné distribuovať výhradne cez lekárne.

Prisluhovači všeobecnej propagandy sa začali predháňať vo svojich vyhláseniach proti Ivermektínu.

“Bola som šokovaná tým, že kto zoberie zodpovednosť za prípadné poškodenie zdravia týchto pacientov,” uviedla odborná zástupkyňa verejnej lekárne Jana Čarnoká. „Ide o navádzanie občanov k lieku, ktorý v boji proti infekcii COVID-19, nie je účinný,” upozornila praktická lekárka pre dospelých v Levoči Karina Hosová. V tejto veci dostala Slovenská lekárnická komora už viacero podnetov.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj: Levočskí poslanci chcú ľuďom zabezpečiť Ivermektín. Príspevok pobúril zdravotníkov, rtvs.sk, 23.11.2021

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected] UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

One Response

 • “Bola som šokovaná tým, že kto zoberie zodpovednosť za prípadné poškodenie zdravia týchto pacientov,” …
  WTF?
  WTF?????
  A kto berie zodpovednosť za vakcíny?????
  Pýtam sa: odborná zástupkyňa verejnej lekárne Jana Čarnoká zoberie na seba zodpovednosť za vedľajšie účinky VAKCÍN?????
  Ja viem KTO!!! Ten istý, kto berie zodpovednosť za vakcíny. Občan, ktorý sa rozhodne!!!!!!!!
  Špiny krvavé!

Pridaj komentár