Ján Baránek: Očkovať sa nedám!

Politický analytik RNDr. Ján Baránek sa na facebooku vyjadril k očkovaniu.
Priatelia, máme tu teda delta variant Covid-19. Sledujem médiá, hoci s nechuťou a vidím, že dôvodov na paniku je viac ako dosť. Napríklad – britský variant bol o 60% infekčnejší, ako pôvodný Covid. No a delta je o 70% infekčnejší, ako britský! (Nie som si istý, či som tie percentá neprehodil, v konečnom dôsledku, ako hneď zistíte, je to jedno.) Ak to takto pôjde ďalej, ku koncu roka tu budeme mať variant šíriaci sa rýchlosťou svetla. Jednoducho povedané, bubliny, lockdowny, respirátory a plynové masky, dezinfekcia plameňometom bude samozrejmosťou, očkovať budeme už aj spermie! Verím, že viacerých z vás práve zamrazilo, niektorí si hovoríte, že, som nezodpovedný “zľahčovač” a pripíšete mi na vrub nejaké tie ľudské životy. Smelo, milí hysterici a panikári. Smelo. Ale pekne po poriadku.
1. Slovenské médiá vraj dostali od štátu nejaké tie € za propagáciu očkovania. Tak to aj vyzerá. Dnes, v nedeľu, nepočúvam nič iné, len či sa ten a ten politik pôjde očkovať. Ako u blbcov. Doslova. Médiá nadháňajú divákov ako pes ovce. To, že EMA schválila očkovacie látky podmienečne je irelevantné, to že WHO vyslovene NEODPORÚČA očkovanie pre osoby mladšie, ako 18 rokov tiež. Idú ako buldoci. Slepo a zaťato. Ale je tu problém. Veľký problém. Iniciatíva Dáta bez pátosu totiž prišla s informáciou, že smrtnosť delta vatiantu je 10x nižšia, ako predchádzajúceho variantu.
Ale to nie je všetko! Český epidemiológ a vakcinológ Prof. MUDr. Jiří Beran, CSc. dokonca tvrdí, že smrtnosť je 20x nižšia!!! Teda 1 promile. V realite to znamená, že z 1000 nakazených umrie 1. Slovom jeden! Problémom pre médiá a vládu teda nie je samotný vírus, ale niečo úplne iné. Ako aj na základe takto mizerných čísiel (teda pre ich potreby mizerných), udržiavať paniku, vyrábať ďalšie “vlny”, lockdowny, testovania a najmä, ako zdôvodniť potrebu očkovania! Lebo čísla nepustia… Takže, môžu ich zamlčiavať, manipulovať, ale to na veci nič nezmení. V konečnom dôsledku je na každom z vás, či pristúpite na túto hru, alebo použijete zdravý rozum.
Boris Kollár dnes v TV vyzval mienkotvorné osoby, aby sa vyjadrili k očkovaniu. Netvrdím o sebe, že som mienkotvorný. Ale za seba teda niečo poviem. Nie som idiot, aby som si do seba nechal pichnúť podmienečne schválenú vakcínu kvôli vírusu, ktorý má smrtnosť jedno promile. Teda ešte raz, umrie jeden z 1000 nakazených. Takže – OČKOVAŤ SA NEDÁM!

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj: Ján Baránek, facebook, 27.6.2021

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected] UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply