Jimmie Akesson: Masová migrácia „zničila“ Švédsko

Foto: middleeast.in-24.com

Líder švédskych demokratov Jimmie Akesson hovorí, že masová migrácia a importovaný zločin zničil jeho krajinu. Tieto slová povedal po nedávnom zastrelení policajta v rizikovej (no-go) zóne a dodal, že „organizovaný a prevažne dovážaný zločin oslavuje ďalšie víťazstvo nad Švédskom“.

Švédsky demokrat píše v stanovisku pre Expressen, že muž zatknutý za zabitie policajta bol len pred rokom odsúdený za pokus o vraždu bodnutím do krku. Podľa Akessona môže za nárast násilných trestných činov súčasná vláda, kvôli „smiešnym trestom“ pre zločincov.

„Kriminalitu gangov živí práve segregácia (v trestoch) vo Švédsku. Multikulturalizmus a masové prisťahovalectvo zlyhali na plnej čiare. Rozdelilo to a zničilo našu krajinu. Riešením problémov, najmä pokiaľ ide o zahraničných zločincov, je politika deportácií. Príchod z nestabilnej krajiny nie je dôvod na to, aby niekoho nevyhostili,“ hovorí Akesson.

Deportácie kriminálnikov zo Švédska sú podľa lídra švédskych demokratov hlavný problém, keďže sú blokované či už progresívnymi aktivistami alebo súdmi. Tak tomu bolo aj v minulom roku v prípade migranta, ktorý viac ako stokrát znásilnil mladistvú, ale vyhosteniu sa dokázal vyhnúť.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroje:
(1) https://www.expressen.se/debatt/massinvandringen–har-forstort-vart-land/
(2) https://www.dn.se/sverige/tre-till-sjukhus-i-goteborg-uppgifter-om-skottlossning/
(3) https://www.dw.com/en/swedish-student-elin-ersson-halts-plane-in-anti-deportation-protest/a-44813432
(4) https://www.aklagare.se/nyheter-press/pressmeddelanden/2020/augusti/riksaklagaren-har-overklagat-en-hovrattsdom-i-fragan-om-utvisning/

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár