Jozef Banáš varuje „liberálnych“ neofašistov z PS/SPOLU 

· Čas čítania: 2 min.
foto: Jozef Banáš
Priatelia,
zdá sa, že začína prihárať, kampaň naberá „grády“.
Všimol som si odvážnu výzvu mladej sily: „Poďme do nich!“ s doplnkom „Za férové Slovensko!“
Každá bitka je však férová len vtedy, ak má pravidlá a mám nedobrý pocit, že naši odvážni mladíci na ne akosi zabudli. (Inak mi zišlo na um, aké by asi boli reakcie mladej sily, keby s touto výzvou vyšiel Kotleba…)
Aby som to vyzývateľom uľahčil, prinášam pre inšpiráciu „bitevné“ pravidlá, ktoré je potrebné dodržiavať v Tisovci v miestnom bistre. Myslím, že pre mladú silu môžu byť tisovecké pravidlá osožné, najmä zvolanie „Poď von!“.
Bitka na čerstvom vzduchu má totiž aj zdravotný význam. A hlavne treba mať na pamäti, že aj vyzývateľ to môže v bitke schytať.
A to najpodstatnejšie:
Bitkár je ten, kto bojuje s inými. Bojovník je ten, kto bojuje sám so sebou, so svojimi slabosťami.
Keďže bojovníci sú mi sympatickejší ako bitkári, byť mladou silou zvolil by som heslo:
„Poďme do seba!“
Ale tomu bitkár asi neporozumie…
Jozef Banáš, FB

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

[plsc_button url=“http://bit.ly/podporit-zemavek“ target=“_blank“ color=“red“ style=“flat“ radius=“semiround“ size=“lg“]CHCEM PODPORIŤ[/plsc_button]

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár