JUDr. Krajníková: Trestné oznámenie na Mikasa odmietnuté! Pečiatka. Podpis

· Čas čítania: 5 min.

SŤAŽNOSŤ VOČI UZNESENIU VYŠETROVATEĽA PZ BRATISLAVA, KTORÝM ODMIETOL TRESTNÉ OZNÁMENIE.

„44 občanov Slovenskej republiky podalo trestné oznámenie na Mikasa, hlavného hygienika SR. Ako to dopadlo…? A hlavne prečo to takto dopadlo?“ informuje na svojej stránke Žaloby voči štátu JUDr. Adriana Krajníková a pokračuje.

Vinný?– Nevinný? 

Pripájam uznesenie vyšetrovateľa PZ, ktorým odmietol trestné oznámenie 44 občanov SR, ktoré podali voči hlavnému hygienikovi SR Mikasovi v súvislosti s jeho nezákonnými opatreniami a vyhláškami, ktorými zasahuje do ľudských práv a základných slobôd, a ktorými ničí ľudské osudy, životy, rozbíja rodiny, vzťahy, priateľstvá, berie občanom živobytie, radosť, slobodu, nádej… Berie im slobodne dýchať, pohybovať sa, izoluje ich, robí na nich výskumy, robí z nich zatrpknutých a zúfalých ľudí plných nenávisti a zloby…

To všetko pod hrozbou a zastrašovaním „ochranou“ zdravia proti vírusu. Vírusu, s ktorým sa v princípe nebojuje, ale proti ktorému sa kladie silná imunita. Plným a zdravým dýchaním, pohybom, kontaktmi, radosťou, optimizmom, smiechom, etikou v súlade s Bohom… A osobitne sa ochraňujú zraniteľní jednotlivci. Pán Mikas, sám chorobne obézny, to však logicky nevie…

Pripájam sťažnosť podanú mojim klientom v mojom zastúpení. Ktorou dokazujem, že to celé zverstvo činí pán Mikas svojvoľne…, Aj Mengele s Hitlerom to takto „dobre“ robili…

V sťažnosti sú uvedené všetky právne podstatné skutočnosti, pre ktoré sú opatrenia a vyhlášky nezáväzné a neúčinné.

Keby nič k veci nebolo povedané doposiaľ, tu je celý prierez problému Mikasových nezáväzných a neúčinných „nariadení“.

Všetci môžete z tohto materiálu čerpať ako zo „šablóny“ a používať to pre vlastné účely.

Uznesenie Okresného riaditeľstva PZ, Odbor kriminálnej polície, 4. oddelenie vyšetrovania, Osvetová č. 4, 827 49 Bratislava, zo dňa 8.1.2021, o  odmietnutí trestného oznámenia na p. Mikasa má 26 strán.  Celý dokument: tu.

Odôvodnenie sťažnosti, podanej dňa 18.1.2021:

A čo na to právnická obec a osobitne Slovenská advokátska komora?

Ešte stále sa domnieva, že ja porušujem zákony ? Nie je to náhodou tak, že tie opatrenia a vyhlášky pána M. sú fakt – skutočne – naozaj nezáväzné a neúčinné, ako to vravím už minimálne od 25.9.2020 ?! Alebo ako ešte chcete pokriviť právo a zo všeobecne NEZÁVÄZNÉHO a NULITNÉHO opatrenia urobiť všeobecne záväznú vyhlášku, navyše bez splnomocnenia jej vydávania zákonom ? Skutočne sa to dá…?! Nie je čestnejšie priznať VINU a ZLYHANIE?

Bude mať SAK záujem podporiť moje legitímne právne závery vyjadrené v sťažnosti? To by mi však musela dať za pravdu pri ochrane práv mojej klientky v pôrodnici a iné. A to sa predsa nemôže stať hoc aj za cenu spálenia ústavy…, či ?!

Podporí SAK dosiahnutie spravodlivosti poškodených občanov Slovenska nezákonnými aktmi jednotlivca, ktorý zjavne prekročuje svoju právomoc a arogantne obchádza zákon? Alebo bude stíhať mňa, že hovorím zákon?

nullum crimen sine lege…

Takže vyzývam SAK aby sa pridala na ochranu zákona. Stačí si prečítať obsah tejto sťažnosti, všetko som spracovala za vás. A pochopí každý, kto aj doteraz nechápal, alebo chápať nechcel.

Nastal čas dať si dole klapky z očí!

Na záver niečo skutočne trápne:

A prečo to uvádzam? …Čo sa týka nastoleného „právneho“ systému, takto vytešení ľudia si vo svojej obmedzenosti neuvedomujú, že burcujú k vlastnému totalitnému zovretiu, v ktorom budú každý deň čakať, čo im zajtra v „televízore“ prikážu. A oni to radi…

Jedného dňa sa sami, vlastne každý z vás podporujúcich sanitárny režim, dostanete pred štátny orgán, úradníka, policajta, súd, ale aj lekára, obchodníka, proste je to jedno pred koho…, a ostanete prekvapení (v tomto momente vás smiech prejde)… Stanete sa obeťou seba samých.

Stanete sa obeťou totality, ktorú ste vybudovali. A nebudete si ani pamätať, kedy sa to stalo. Stanete sa obeťami porušovania práv, neposkytnutia služieb, zdravotnej starostlivosti, obeťami trestných činov, zločinov, okradnutí, podvodov (internetových a iných „chuťoviek“), alebo hoc len obyčajnej reklamácie, kde vám nikto neposkytne ochranu a vaše práva budú zašliapnuté. Príde to v tom nejneočakávanejšom okamihu. To si píšte „priatelia“. Proste taký je život….

Tento systém ste si vytvorili „včera“, a dokonca ste sa mu tešili… Ako tento sanitárny zúfalec na priloženom „obrázku“.

Zlo nerobíte mne, ale svojim deťom, ktoré rovnako nebudú slobodné (ak vôbec nejaké budú). Iná spoločnosť totižto nebude. A kruh sa uzavrie… Skutočne je čomu tlieskať a skákať radosťou…

Inak vďaka mu za reklamu, ani nevie, čo činí…

Takže vyššie uvedená sťažnosť a zákonné argumenty, že ani policajti, ani nikto iný nemôže LEGITÍMNE vynucovať opatrenia a vyhlášky vydávané Mikasom, ktoré porušujú ľudské prá a slobody, a tento pán sa dopúšťa závažnej trestnej činnosti a najmä hriechu voči životu !
Bude to mať „jedného dňa“ ťažké, ako aj ostatní, ktorí s ním v tom hriechu idú…

§§§

A pre mojich klientov, sympatizantov a všetkých úžasných slobodných ľudí jedna pekná myšlienka:

Pokiaľ chcete skutočne ušľachtilú spoločnosť, ktorá žije podľa ušľachtilých princípov, urobte najprv jej obyvateľov ušľachtilými a potom si sami vybudujú ušľachtilú spoločnosť, protože to bude ich povahou.

So sanitárnymi nevoľníkmi to však nepôjde….

Autor: JUDr. Adriana Krajníková

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj: Žaloby voči štátu, 27.1.2021

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected] UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár