K téme dňa, policajnému prezidentovi a trom hokejkám…

· Čas čítania: 6 min.

TA3 26. 9. 2018 „riešila“ (Bielik, Baška, Krajňák) policajného prezidenta a štátny znak hokejistov tak, že viac ako dve tretiny času redaktor, moderátor a jeho hostia venovali voľbe a štatútu prezidenta policajného zboru, a ostatok len tak „úchytkom“ návrhu nového emblému slovenskej hokejovej reprezentácie, lebo so štátnym znakom nám ten hokej akosi nejde…
https://www.ta3.com/clanok/1137235/novy-zakon-o-policii-strop-pre-dochodok.html

1. K policajnému prezidentovi napíšem len veľmi stručne (žiadne „cirkusy“) jednoducho in medias res:
Politici a ich rôzne záujmové skupiny robia obštrukcie. Policajný prezident by mal byť ustanovený na dobu neurčitú, s možnosťou jeho okamžitého odvolania. Žiadny cement ani betón!

To je jeden z významných a dobrých motivačných prvkov Prezidenta policajného zboru a reálne legálna a oprávnená požiadavka občanov, v duchu samodeklarácie (nálepka na vozidlách PZ): Pomáhať a chrániť. A neklamať. Nezatĺkať. Nekryť darebákov a nespolčovať sa s nimi na „prilepšenie“ k služobnému príjmu.

Podmienka: Verejné, transparentné a medializované uvedenie dôvodov odvolania. Policajtovi, ktorému jeho označením ako možného prezidenta „svitne“ nádej na ešte lepšie a časovo garantované „sociálne istoty“, musí byť jasné, čo také „istoty“ obnášajú, a berie za to na seba plnú a nedeliteľnú osobnú zodpovednosť, treba takéto „istoty“ preventívne vziať. Preto nie je dobré, aby bol volený na obmedzenú dobu a je lepšie, ak si do kresla sadne na dobu neurčitú, s neistotou od rána do večera, ešte aj v noci.

Po odvolaní má nasledovať ukončenie služobného pomeru, ale bez možnosti pracovať pre PZ ako poradca, a bez možnosti jeho „presunu“ na ministerstvo vnútra ako „tiež poradcu“ a vôbec.

Odvolaný slovenský policajný prezident Tibor Gašpar spolupracuje s českým policajným prezidentom Tomášom Tuhým (ten bude veľvyslancom na Slovensku) na reforme polície. No, ja neviem…

Gašparovo: „No vidíte, veď som vám vravel, že do práce polície ani pred mojím odvolaním nik nezasahoval…“ má výpovednú hodnotu NULA. Do práce PZ zasahuje Europol a údajne aj USA, ktorého satelit úplne náhodou práve skenoval Slovensko a Veľkú Maču, lebo „vedel“ čo sa bude diať… (takže, to sú aj pozitíva „bratskej a priateľskej“ americkej špionáže).

Ak policajní prezidenti dostanú mandát na dobu neurčitú, uvidíte, ako rýchlo sa za týchto podmienok preriedia rady záujemcov, ktorí by inak nadobudli osobné presvedčenie, že sú to práve oni, a len oni, kto patrí do kresla policajného prezidenta. A to je metodická chyba, ktorá zakladá ich skreslené ego, zlyhania a systémové chyby najvyšších služobných funkcionárov PZ vôbec.

Policajní prezidenti volení na dobu určitú si môžu povedať: „Čo som neurobil dnes, môžem urobiť zajtra, o rok, o dva o päť…“. A to isté platí aj pre politické strany vo vládnych koalíciách, volených na štyri roky. A tie si môžu hovoriť: „Všetky sľuby plniť nemusíme, čo sme nesplnili v tomto volebnom období, sľúbime v budúcom, len nech nás volia…“.

Vraj sa to tak nedá? Lebo? No, mne to je úplne jedno. Predošlý ani súčasný policajný prezident ma ešte nepresvedčil, že je aj môj policajný prezident, ktorý v celom rozsahu chráni a pomáha všetkým občanom, bez rozdielu, aj proti označeným darebákom…

No, však si ho už dáko vyberte a zvoľte. Ale s ním si „pripravte“ ďalšieho, aby ste ho zasa dlho nemuseli hľadať…

2. K przneniu štátneho znaku (inak to neviem nazvať):
https://www.hlavnespravy.sk/protislovenski-slnieckari-vo-vedeni-zvazu-nepripustime-hrnko-tom-coho-by-mali-byt-vedomi-slovenskom-zvaze-ladoveho-hokeja/1526456
Bielik nedal dostatok času hosťom a téme sa venoval len povrchne, čo je dobrá indícia, že téma ho až tak „netrápi“…

Nejde o vkusový názor (páči sa mi – nepáči), ale o princíp. Ide o riadený proces odnárodňovania a zbavovania Slovenska jeho národno-štátnej identity, zvrchovanosti a suverenity. Príprava na európsky superštát pod jednou vlajkou, jednou vládou, jednou menou… Súčasť procesov kreovania Nového svetového poriadku.

Otvorenie dverí možností „farebných“ zostáv „národných reprezentačných“ športových družstiev (pozrite národný tím futbalistov Francúzska).

Napokon to dopadne tak, že štátny znak budú mať v kanceláriách leda prezident, predseda parlamentu a vlády, ústavného, najvyššieho súdu, generálny prokurátor a policajný prezident. Po nástupe moci „liberálnych demokratov“ už ani tí…

Vsuvka: Treba zmieniť aj jedno náboženstvo. Stane sa tak niekedy na prelome prvej a druhej polovice 21. storočia. Cestou k nemu bude občianska a medzináboženská vojna, ktorá, vyprovokovaná OSN (presadzovanie multi-kulti a genderu, akože „ľudských práv“) v záujme ochrany bezpečnosti občanov (lesť!) pripraví cestu k vyhláseniu: “Mier a bezpečie!“…

Ale „vtedy príde na nich náhle zničenie ako tiesnivé bolesti na ťarchavú ženu; a určite neuniknú.“ Pavol Solúnčanom 5, 2-6. Príde útok na Veľký Babylon, ktorý padne, a začnú sa diať veci…

Zapamätajte si: OSN nepracuje pre blaho ľudstva ale pre tretiu totalitu New World Order! A s touto satanistickou organizáciou kolaboruje neomarxistické bergholiovské krídlo katolicistického Vatikánu.

Agenda 2030 OSN smeruje k NWO!

Aj Emanuel Macron „naskočil“: Chce nový svetový poriadok, svet „s ľudskou tvárou“. Nadviazal tak na Buscha mladšieho (po páde Dvojičiek vyhlásil: „Svet už nikdy nebude taký, aký bol doteraz!“).

Vysvetlivka: Takzvaná „ľudská tvár“ je orwellizmus. To je tvár Satana (reálne alebo obrazne). Tvár tretej totality.

A či v embléme budú tri hokejky alebo tri barly, to je jedno. Treba vedieť hrať a vyhrávať. A výhry nepodmieňovať nutnosťou zmeny označenia hokejistov, lebo… Nejde o heraldiku ale o problematiku štátnych symbolov (poznámka k Baškovi).

A porušený zákon v spolupáchateľstve (forma „organizovaného zločinu“ proti štátu, Ústave, zákonu a republike Slovensko):
http://www.zakonypreludi.sk/zz/1993-63

Občania, športovci, hokejisti: Už ste mali byť „na ulici“. Tu nejde o „slušné“ Slovensko ani o hokej. Tu už ide o Slovensko! Manipulácia so štátnym znakom a jeho prznenie rôznymi pseudo artificiálnymi dizajnérskymi modifikáciami, je obzvlášť závažný dôvod hodný živého celospoločenského záujmu.

V procese vášho, nášho odnárodňovania budú pokračovať. Ale len vtedy, ak nič nepodniknete. A v hektike dní zvyknete zabúdať. Dostatočnú pozornosť veci prznenia štátneho znaku nevenuje ani vláda. Nemá čas. Práve behá okolo Kuciaka. A zachraňuje si kožu.

Kuciakova vražda sa im hodí, aby na nej demonštrovali, ako im záleží na slobode slova, tlače a demokracii. Vyšetriť by ju museli, aj keby nechceli. Lebo zahraničie a Europol. Farizeji. Teším sa na „slobodnú a demokratickú diskusiu“. Plnú slobody slova. Bohatú a bez „cenzúry“. „Za slušné Slovenskóóóoo, heja, heja, heja Slovenskóóóooo!“

No, nie som „za slušné Slovensko“. Som za právny štát. A potom bude aj Slovensko slušné. Ako to „dopadne“ s tým štátnym znakom? Bude znak, alebo emblém? Čo dostaneme na čelo? Aký znak? Koho? Lebo čo na hrudi, to na čele. Hossa ako významný hokejista bol použitý ako „návnada“.

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár