Katarína Cséfalvayová

Tagged With: , , , , , Add Comment

Nacisti ani komunisti nenechali nič na náhodu a svoju omladinu vychovávali v správnom duchu už od malička. Staré metódy práce s mládežou si osvojil aj tretí sektor. Prostredníctvom rôznych debatných krúžkov, asociácií, workshopov, letných škôl…

George Soros sieťou prípraviek na vsiaknutie „správneho” myslenia a postojov systematicky pripravuje budúcich lídrov. Tí už budú vedieť, čo je ich úlohou. Propaganda sa začína už na školách. Z pôvodných vysokých škôl sa aktivity na (pre)výchovu k správnemu, globálnemu občianstvu posunuli na stredné, a dokonca už aj základné školy. Aktuálne sú v hľadáčiku angažovaného mimovládneho sektora už aj predškolské zariadenia.

Sorosov človek v kľúčovej pozícii

Poslankyňa Národnej rady SR Katarína Cséfalvayová (32) už ako šestnásťročné dievča absolvovala olomouckú letnú školu – Olomouc Summer Young Leaders Institute. Zúčastnila sa jej počas gymnaziálneho štúdia ako jedna z dvoch slovenských štipendistov Sorosovej Nadácie otvorenej spoločnosti.

V roku 2014 si inžinierku Cséfalvayovú ako angažujúcu sa mladú tvár všimol Rado Procházka a zapojil ju do politického projektu s názvom Sieť. Po „roztrhaní Siete“ prešla ako novozvolená poslankyňa parlamentu do Mosta-Hídu (má maďarskú národnosť) a po odchode amerikanofila a rusofóba v jednej osobe Františka Šebeja z parlamentu ho nahradila vo funkcii predsedníčky zahraničného výboru NR SR. Tam presadzuje tradične euroatlantické, čiže antiruské, protiputinovské i protiorbánovské postoje v línii Sorosovej geopolitickej vízie na „zmeny“ režimov a vlád.

Pripomeňme, že ich súčasťou je aj sociálne inžinierstvo, neoliberálne a multikulturalistické experimenty (migrácia, rodová agenda) s trvalými následkami na duši každého národa. Jej rádius sa rozšíril aj na populistov strednej Európy. Do tejto kategórie zaradila nielen Orbána, ale aj Zemana, Okamuru a dokonca aj Sulíka, samozrejme, s vážnym znepokojením a štýlovým naznačením možnej „hrozby“.

Autor: Rafael Rafaj

Mesačník ZEM&VEK si môžete predplatiť na: http://www.webareal.sk/sofian

 

Zem a Vek
Zopár slov o autorovi...

Pridaj komentár

  & Časopis