Keď vládnu psychopati: Štát New York zavádza potraty počas celého trvania tehotenstva, až do momentu pôrodu

· Čas čítania: 3 min.
Ilustračné foto: Shutterstock

Americký štát New York je pripravený legalizovať potraty “v každom štádiu tehotenstva”, teda od samotného začiatku po pôrod. Akonáhle bude zákon podpísaný, bude legálne zabiť plne vyvinuté dieťa, ktoré už cíti bolesť, až do okamihu narodenia. Oznámil to konzervatívny denník Daily Wire v článku Matta Walsha.

Guvernér New Yorku, právnik Andrew Cuomo, ktorý o sebe tvrdí, že je katolík, “no mal byť hneď exkomunikovaný, ak by mal jeho biskup aspoň polovicu chrbtovej kosti”, ako píše rozhorčene Walsh, sa rozhodol prezentovať tento hrozný, absolútne neľudský zákon s prvkami genocídy aj tým, že nariadil, aby Svetové obchodné centrum pri tejto príležitosti svietilo na ružovo.

Táto budova, možno si spomínate, bola postavená aj ako “pomník” pre 3 000 nevinných ľudí zabitých 11. septembra. Teraz ho guvernér New Yorku premenil na oslavu smrti nevinných detí,” upozorňuje Matt Walsh vo svojom článku.

Medzi politikmi Demokratickej strany sú takíto ľudia bežní, no zistili sme, kto je najviac nehumánny a cynický. Zdá sa, že na toto miesto sa teraz zaradil guvernér Cuomo.”

Majte tiež na pamäti, že deti Afroameričanov v New Yorku môžu byť teraz častejšie “potratené” ako narodené. Zdá sa, že nestačilo smrti a krviprelievania, aby uspokojili psychopatov, ktorí tvoria legislatívu štátu New York. Uspokoja sa, keď žiadne deti neuvidia svetlo sveta? Človek sa pýta, aká vysoká musí byť hromada tiel, kým títo ľudia skončia a povedia si sami: “Dobre, dosť.”?”

Kritici budú namietať, že nový zákon umožňuje právoplatné prerušenie tehotenstva len v prípadoch, keď sa zachráni život matky. Problém s týmto argumentom je, že je na každej možnej úrovni falošný. Po prvé, zákon umožňuje potraty “kvôli ochrane života a zdravia žien”. Čo ale znamená “zdravie”? No, čokoľvek. Zákon sa viditeľne vyhýba vymedzeniu tohto pojmu. Zdá sa, že akýkoľvek druh zdravotnej starostlivosti môže byť uprednostnený – fyzické zdravie, emocionálne zdravie, psychologické zdravie, finančné zdravie. Ide o to, že ustanovenie o “živote a zdraví” nebráni tomu, aby sa akákoľvek žena z akéhokoľvek dôvodu kedykoľvek rozhodla pre potrat.”

Po druhé, neskoré potraty nie sú nikdy v prospech ochrany života alebo zdravia žien. Žiadny neskorý potrat nebol nikdy vykonaný kvôli záchrane života žien. Nikdy sa to nestalo a nikdy sa nestane. Opakujem: nikdy nenastane okolnosť, aby bol potrat v neskoršom období medicínsky potrebný.“

Walsh na záver píše, že v prípade nejakej kataklyzmickej komplikácie by mohlo byť nevyhnutné odstrániť dieťa z matkinho lona. “Nikdy však nie je potrebné zabiť dieťa skôr, ako by malo byť v takomto prípade “odstránené”. Neexistuje žiadny lekársky dôvod na to, aby bolo lekárskym zabité dieťa.” Jediná vec, potrebná pre údajnú záchranu ženy, je len vyvolať pôrod. V prípade potratov v neskorom štádiu však lekári vykonávajú tzv. potrat čiastočným pôrodom – porodia telíčko dieťaťa, a kým je hlava v pôrodných cestách, pretnú dieťaťu miechu a vysajú mozog. Dieťa sa narodí mŕtve.

Niet pochýb, že je to ten najneľudskejší “výdobytok” dnešnej spoločnosti, ktorý budúce generácie ostro odsúdia rovnako, ako dnes súdime obdobie holokaustu či otroctva.

Zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/vladnu-tam-psychopati-stat-new-york-zavadza-potraty-pocas-celeho-trvania-tehotenstva-az-momentu-porodu-guverner-dal-na-oslavu-barbarstva-vysvietit-svetove-obchodne-centrum-na-ruzovo/1649797

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár