KISKOLOGICKÁ CIRKEV, PROGESÍVNA VATA A BAVIČ Z MALÉHO RÍMA

· Čas čítania: 1 min.

Kto videl včerajšiu diskusiu na televízii Markíza, kde dokonca aj moderátor uzemnil Trubana, (že tú nekonečnú slovnú vatu už počúva celé týždne) a napriek tomu stále prechováva sympatie ku PS/SPOLU, OĽANO a ZA ĽUDÍ, musí byť sektár alebo ortodoxný futbalový fanúšik.
Záznam relácie v archíve:
https://videoarchiv.markiza.sk/…/epizoda/27444-volby-2020-05

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

[plsc_button url=“http://bit.ly/podporit-zemavek“ target=“_blank“ color=“red“ style=“flat“ radius=“semiround“ size=“lg“]CHCEM PODPORIŤ[/plsc_button]

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár