Klimatické šialenstvo na tróne

Foto: eachother.org.

Všetky štátne a korporátne médiá v EÚ revú a kričia o horúcom počasí v Európe. Je vraj pekelné. Nikdy nebolo také horúco, chcú nás presvedčiť. Generálny tajomník OSN Guterres hovorí svetu, že „nastal vek globálneho varu“. Takto poučuje muž, ktorý je dlhodobo spájaný s notorickými pedofilmi a pod ktorého záštitou ako portugalského premiéra (1995-2002) dochádzalo k sexuálnemu zneužívaniu neplnoletých v takzvaných domovoch Casa Pia.

Na meteorologických mapách zobrazovaných v médiách sú oblasti s teplotami nad 35 stupňov Celzia sfarbené krvavo červeno. Ešte pred niekoľkými rokmi by tie isté teploty boli označené odtieňmi zelenej alebo nanajvýš žltej farby. O snežení v Alpách v nadmorskej výške nad 1 800 metrov (v lete vzácnosť) nie je ani zmienka. V médiách sa taktiež neobjavila ani zmienka o snežení v Johannesburgu pred niekoľkými týždňami. Zrejme sa jedná o vzácny jav aj v tamojšej zime na južnej pologuli. Medzitým nedávny výskum Antarktídy ukázal, že počas desaťročia 2009-2019 došlo k čistému prírastku ľadovcov o viac ako päť tisíc kilometrov štvorcových.

Inými slovami, správy o počasí, kedysi jediná položka v médiách, ktorej sa dalo veriť, sú rovnako zavádzajúce a klamlivé ako všetko ostatné v správach. Hovoria nám, že sa klíma mení a že za to môžeme my. Preto musíme veriť autoritám a robiť presne to, čo nám hovoria. Inak zomrieme strašnou smrťou! Preto odteraz už žiadne grilovanie. V zime musíme doma nosiť sveter navyše, pretože normálna izbová teplota by vyžadovala nadmerné vykurovanie, čo len ďalej prispieva ku globálnemu otepľovaniu!

Navyše budeme musieť prestať jesť mäso a namiesto neho začať konzumovať hmyz. „Nech jedia hmyz,“ tak sa zrejme rozhodli naši vznešení vodcovia vo svojich luxusných palácoch. Jedine pokiaľ prejdeme na konzumáciu cvrčkov a múčnych červov, budeme schopní zastaviť ďalšie otepľovanie našej planéty. Naši vládcovia nás uisťujú, že „väčšina vedcov“ súhlasí s tým, že ľudská činnosť spôsobuje, že sa planéta stále viac zahrieva. V istom zmysle je to upokojujúca myšlienka, pretože veda je zrejme preto demokratická. Keď „väčšina vedcov“ niečomu verí, musí to byť pravda, pretože sú to predsa vedci! Ale pretože sú to ľudia, môžu sa tiež mýliť. Takže možno antropogénna zmena klímy nakoniec nie je problém!

Nie je to tak dávno, čo nás naše vlády uisťovali, že vonku vyčíňa nejaká smrtiaca choroba a jediné, čo môžeme urobiť pre svoje bezpečie, je nechať sa očkovať. Teraz sa stále viac ukazuje, že niektoré z týchto očkovaní spôsobili viac škody ako úžitku. „Vakcína“ Moderna spôsobuje srdcové problémy u jedného z tridsiatich piatich príjemcov. Nikdy riadne netestované očkovanie spoločnosti Pfizer má viac ako 1 200 vedľajších účinkov, od závažných až po veľmi závažné (vrátane úmrtí!). Boli sme vedení k presvedčeniu, že po očkovaní nemôžeme šíriť obávanú chorobu (ale môžeme), a keď sme boli skolení kovidom, bolo nám povedané, že účinky budú pre očkovaných „menej závažné“. Veci by boli určite „omnoho horšie“, keby sa toľko z nás nenechalo očkovať.

V rozprávaní o globálnom otepľovaní teraz vlády používajú rovnaké argumenty a triky, ktoré používali, aby donútili občanov k poslušnosti počas „pandémie“. Avšak tieto triky, rovnako ako kuchynský nôž, treba brúsiť, aby sa dal ďalej používať. Je dosť pochybné, či tieto triky budú fungovať rovnako účinne ako počas Veľkej Covid Show. Aj kúzelník musí z času na čas svoje triky upraviť. Na druhej strane sa zdá, že vlády sú natoľko sebaisté a sebavedomé, že si myslia, že dokážu všetko. Zabúdajú však na pravidlo číslo jedna, že v akomkoľvek súperení platí – nikdy nepodceňovať svojho protivníka.

Medzitým v Európe sa zdá, že rozpad štátov, ktorý si želajú USA a ich nástroje, ako je WEF, prebieha podľa plánu. Francúzsku sa stále točí hlava z následkov vlny násilia, ktorá ho zasiahla začiatkom leta. V mestách a dedinách po celom Nemecku organizujú nahnevaní a vystrašení občania demonštrácie, o ktorých médiá neinformujú; letoviská a kúpaliská pri jazerách, kedysi pokojné a príjemné, sa zmenili na ohniská viacrasových konfliktov kvôli neprijateľnému správaniu gangov cudzincov, ktorí nemali byť do krajiny vôbec vpustení. Cestovanie vlakom v mnohých európskych krajinách sa stalo nebezpečným pre skutočných rodených Európanov, najmä pre ženy. Mnohé stanice, najmä vo väčších mestách, sú nebezpečnými zónami.

Dňa 7. júla holandský premiér Mark Rutte, ktorý si vzal na paškál plánované hlasovanie o nedôvere v parlamente, oznámil svoj úplný odchod z politiky. Jeden z jeho koaličných partnerov naznačil, že je ochotný z vlády odísť. Od tej chvíle je v demisii a paradoxne v pozícii, ktorá mu umožňuje vládnuť ako diktátor. Niekto sa predsa musí starať o každodenné záležitosti a riadiť krajinu a Rutteho už nemožno vylúčiť z funkcie. Jednou z vecí, o ktorých rozhodne bez toho, aby potreboval súhlas parlamentu, je nariadenie umožňujúce deťom vo veku od jedného do dvanástich rokov rozhodnúť sa pre eutanáziu.

Nové voľby sú naplánované na november a vzhľadom na to, že zostavenie novej koaličnej vlády obvykle trvá zhruba rok, Rutte si predĺžil kariéru oveľa viac ako rok. Pomerne prekvapivo, v bezprecedentnom kroku, oznámilo svoj odchod z politiky aj dvadsať zo 150 poslancov. Patrí medzi nich niekoľko hlavných straníckych lídrov i niektorí veľmi viditeľní a hlasní politici. Prečo tento náhly a masívny ústup? Čo vedia, čo nevie voličská verejnosť?

Rovnako ako v mnohých iných „demokratických“ štátoch na Západe stratila parlamentná debata zmysel. Vďaka prísne presadzovanej straníckej disciplíne nie je nič, čo by mohlo vládu raz zosadiť, a už vôbec nie parlamentná debata. Vládni ministri, ktorí odmietajú odpovedať na otázky v parlamente a porušujú tým zákony a predpisy, tak môžu jednoducho urobiť a nikdy nemusia niesť následky. To sa stalo bežnou praxou v celej EÚ. Inými slovami, vládne tu bezprávie.

Prečo by sa teda politici dobrovoľne vzdávali prístupu k mäsovým obchodom a bravčovému? Zdá sa, že sa chystajú hlboké systémové zmeny. A čo tak pozrieť sa do Bruselu? Nikým nevolení aparátnici eurosajuzu v tomto prekliatom meste prevádzkujú centralizovanú diktatúru. Väčšina Európanov ešte nepochopila, že vo všetkých členských štátoch EÚ už dávno neexistuje národná suverenita a že všetky ich parlamenty sú falošné. EÚ nie je nič iné ako politická odnož NATO a NATO je pre USA len imperiálnym kontrolným mechanizmom prezlečeným za dobrovoľné spojenectvo…

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj:
(1) HANS VOGEL: Climate Lunacy Enthroned, unz.com, 29.07.2023

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár