Kongres USA bude riešiť zákon, ktorý zakáže miliónom Američanom lietať

Foto: faxinfo.fr

Pred tzv. pandémiou by bol takýto návrh zákona nemysliteľný. Dnes je všetko inak. Americkému Kongresu bude predložený návrh, v ktorom sa konkrétne všetkým neočkovaným osobám zakáže lietať. Neuveriteľné? Nasledujúci text pochádza zo spisu HR 4980, ktorý bol uverejnený na oficiálnej stránke:

Nariadiť ministrovi vnútornej bezpečnosti, aby zabezpečil, že každá osoba cestujúca letecky, ktorá odlieta z letiska, alebo prichádza na letisko na území Spojených štátov a teritórií, bude plne očkovaná proti COVID-19“.

Kongresový portál ešte nedostal úplné znenie návrhu zákona a preto všetky špecifiká navrhovaného zákona nie sú známe. Medzi segregovaných však zjavne patria aj očkovaní, napr. jednou dávkou, o čom sa už informovalo a upozorňovalo aj v minulosti. V tejto fáze pandémie čakajú na ľudí stále tvrdšie všeobecné obmedzenia, ktoré v žiadnom prípade nebudú znamenať koniec vírusu.

To je len ďalší dôkaz, že o vírus tu už nejde, ale o nástup a pokračovanie totalitných praktík, ktoré sa len tvária ako boj proti pandémii. Hlavne o tomto návrhu príliš nehovorte pred Matovičom, liberálmi a progresívcami v parlamente, lebo ho okamžite skopírujú.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroje:

(1) H.R.4980 – To direct the Secretary of Homeland Security to ensure that any individual traveling on a flight that departs from or arrives to an airport inside the United States or a territory of the United States is fully vaccinated against COVID-19, and for other purposes.; Congress.gov, 6.8.2021

(2) Unvaccinated People Belong on the No-Fly List; autor: Juliette Kayyem; The Atlantic, 3.8.2021

(3) A Bill Has Been Introduced In Congress That Would Ban Tens Of Millions Of Americans From Flying; autor: Michael Snyder; EOTAD, 11.8.2021

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár