Konšpirátori.sk sú vyslovene boľševický projekt. Ich metódy sú v demokratickej spoločnosti neprijateľné, hovorí analytik Baránek

Ilustračný obrázok: Shutterstock

„Majiteľov pravdy sme tu mali 40 rokov a metódy, ktoré oni používajú, sú absolútne neprijateľné v demokratickej spoločnosti,“ tvrdí politický analytik a šéf prieskumnej agentúry Polis Ján Baránek.

„Odporúčal by som Konšpirátorom.sk nech si naštudujú patričnú literatúru, lebo toto čo používajú, sú boľševické metódy. Ja som toto zažil za komunistov, keď ma kovaní ŠtBáci poučovali, čo je a čo nie je správny názor. Majiteľov pravdy sme tu mali 40 rokov a metódy, ktoré oni používajú, s tým, že v ich komisii sú dokonca aj aktívni novinári, sú absolútne neprijateľné v demokratickej spoločnosti,“ hovorí politický analytik Ján Baránek.

V tejto skupine, ktorú vytvorila konkurenčná lobby za účasti vydavateľstva Petit Press (SME), MAFRA a porotcov ako Marián Jaslovský, Michal Hvorecký či Alexej Fulmek, je od začiatku na prvých priečkach zaradený aj ZEM&VEK.

O záujomoch a prepojeniach tohto okruhu ľudí sme priniesli informácie tu:

https://zemavek.sk/propojeni-mezi-sorosem-denikem-sme-organizatory-protestu

Vzhľadom na skutočnosť, že náš mesačník od svojho vzniku zásadne odmieta akékoľvek príjmy z reklamy, tento boľševický projekt sa ho na rozdiel od mnohých „alternatívnych médií“ žijúcich z reklamy vôbec netýka.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár