Kováč už nie je hrdinom pravice

Tagged With: , , , Add Comment

Tak toto je gól, priatelia! Neviem, či ste videli najnovšiu tlačovku SaS na čele s Galkom, ale to je snáď lepšie než Nicholsonovej videjko o maturitnom vysvedčení.

Galko za SaS navrhuje zrušiť milosť pre Kočnera v kauze Technopol, ktorú dal kedysi Kočnerovi prezident Kováč. Odrazu je SaS proti Kováčovi a proti Kočnerovi – starý raňajkový kamoš a ten najlepší prezident slovenskej pravice už odrazu nie sú v móde: what a surprise!

ODRAZU UŽ MICHAL KOVÁČ NIE JE HRDINA PRAVICE

Len aby sme tomu rozumeli správne. Keď SaS vládlo, tak nenavrhovalo zrušenie milosti pre Kočnera, ale naopak, Sulík chodil s Kočnerom na raňajky a prakticky z neho urobil tieňového ministra vnútra. Vtedy sa nerušili milosti, vtedy bol „závadový“ Kočner kamoško mafoško.

A čo viac, exprezident Kováč bol celou slovenskou pravicou, vrátane SaS, vynášaný do nebies. Ten Kováč, ktorý dal Kočnerovi milosť.

A dnes, keď Kočnera obviňujú z vraždy Kuciaka, odrazu SaS obráti o stoosemdesiat stupňov a Galko s plechovým ksichtom obviňuje všetkých naokolo. A odrazu sa hrá na najväčšieho nepriateľa Kočnera a Kováča. Že ich hanba nefackuje.

MARIÁN K. JE KRSTNÝ OTEC SAS

Oni si asi myslia, že ľudia na Slovensku sú kompletne vygumovaní a nemajú pamäť. Tak ešte raz: SaS na Slovensku vládla dva roky a potom povalila svoju vládu. Za ten čas stihla dostať Kočnera na politické výslnie: on rozhodoval o generálnom prokurátorovi, on zbieral špinu na Sulíkových nepriateľov, on lustroval členov SaS.

Kočner je krstný otec SaS. Môžu tam dnes rôzni Galkovia a Rajtárovia nadskakovať na tlačovkách ako tajtrlíci, ale nič na tom nezmenia – Kočner rovná sa SaS.

Ale keď už teda nechali strápňovať sa v priamom prenose Galka, pretože Sulík sa zrejme ďalej lenivo vyvaľuje v Štrasburgu, tak mi nedá doplniť zopár poznámok špeciálne ku Galkovi.

KOČNER A GALKOVE ODPOSLUCHY

Spomeňte si, čo robil Galko, keď bol v rokoch 2010-2012 ministrom obrany. Spomeňte si na kauzu odpočúvania novinárov.

Dnes sa idú novinári rozpučiť od zlosti z toho, že Kočner údajne nechal sledovať novinárov bývalým SIS-károm Petrom Tóthom. Ale v prípade Galka je všetko zabudnuté, všetko odpustené, všetko alright.

Ja sa len tak pýtam: Ak sa počas Gakovho ministrovania odpočúvali novinári, tak kam asi tie informácie plynuli, ak nie do centrály SaS?

A ak v tom istom čase predseda SaS Sulík randil s Kočnerom, o čom sa asi tak rozprávali? O akých infomáciách? O akých odposluchoch?

ĽUBOMÍR „ĎATEĽ“ GALKO

Niečo poznáme z videozáznamov a sms-iek, ale asi málokto pochybuje, že Sulík s Kočnerom nedohadovali aj iné veci mimo záznam. Čo tak asi?

Keď už dnes poznáme Kočnerov záujem sledovať novinárov a vieme, že počas „galkovania“ na ministerstve obrany došlo k odpočúvaniu novinárov, tak je veľmi ľahké dať si dokopy dve a dve.

Nepríde vám krajne pravdepodobné, že SaS zásobovala Kočnera informáciami o novinároch? Nebola vlastne SaS Kočnerovou rozviedkou? Nebol Galko v rokoch 2010-2012 Kočnerovým „Tóthom“? A nebol Sulík ich spravodajskou spojkou?

KONALA SAS NA KOČNEROV POKYN?

Galko dnes môže na tlačovkách vrieskať, koľko chce. Ale jediný politik, ktorý kedy čelil obvineniu z odpočúvania novinárov, je práve on – a vzhľadom na súdružské kontakty SaS a Kočnera v čase Radičovej vlády nemožno vylúčiť, že inkriminované informácie neputovali priamo ku Kočnerovi.

Nezabúdajme, že jediný politik, ktorý s Kočnerom riešil politiku, je jeho stranícky šéf Sulík. A vlastne ešte Matovič, ale toho si nechajme na neskôr.

Človek nemusí byť génius, aby si spojil dve kauzy prenasledovania novinárov v poslednom desaťročí: kauzu Galkových odposluchov a kauzu Kočnerovho „ďateľa“ Tótha. A potom je už len krôčik k vražde Kuciaka…

LIBERÁLNA MAFIA

SaS sa čoraz viac zamotáva. A preto aj robí chyby: dnešná Galkova tlačovka upozornila na to, že SaS sa bojí, že vyjde najavo ich spolupráca s Kočnerom. O tom, ako hlboko sú zamotaní do mafiánskych väzieb.

A tak účelovo predstierajú, akí sú oni odrazu „kočnerobijci“. A hulákajú na tlačovkách, aby prekryli svoje hriechy.

Nič neprekryjú – ľudia nie sú hlúpi. Ani polícia, ani vyšetrovatelia. SaS sa správala ako Kočnerov komplic vždy, keď mala moc.

A existuje čoraz viac indícií, že SaS nie je politická strana, ale politická odnož istého mafiána. Skrátka, mafia. Liberálna mafia.

Aj preto dnes SaS čelí vážnym podozreniam, do akej miery je zapletená do prenasledovania novinárov na Kočnerov pokyn.

Keď sa toto odhalí, slovenskú politickú scénu čaká veľké zemetrasenie. A sulíkovcov čaká hanebný koniec. A už ich nezachráni ani to, že Nicholsonová konečne nájde originál svojho maturitného vysvedčenia 😉

Tik-tak-tik-tak.
Ľuboš Blaha
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2173409386230962&id=2047997592105476
Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]
UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Zem a Vek
Zopár slov o autorovi...

Pridaj komentár

  & Časopis