Krátky „štek“ k „nepokojom“ v Nemecku

· Čas čítania: 8 min.
Ilustračný obrázok: Shutterstock

Množstvo kdesi v dave stratených a skrývajúcich sa nelegálnych imigrantov, potenciálnych agresorov a už spravodajskými službami zmapovaných a evidovaných teroristov sa bezprizorne potuluje po Nemecku a západnej Európe, kde vznikajú štátiky v štátoch, takzvané no-go-zones s islamským právom šaría, ich hliadky pochodujú po mestách…

Preložené do slovenčiny: Demonštrácie proti politike Angely Merkelovej boli rozohnané.

Na kampane ako #MeToo a Istanbulský dohovor (genderové zvratky) imigranti zvysoka kašľú, lebo netušia, čo to je a že ID aj MeToo do spoločnosti vnášajú rodovú ideológiu, o ktorej tiež nemajú ani šajn, najmä moslimovia…

Tie zúrivé „na hlavu“ kampane by ale mali byť najmä pre nich, v rámci ich integrácie do spoločnosti európskej civilizácie a kultúry…

Nemecká vláda ale delikvenciu sexuálnych obťažovateľov a agresorov usilovne zatĺka, „upravuje“ štatistiky, a úplne naopak, smerom k autochtónnym Nemcom, čo je už úplne „na hlavu“ vykrikuje čosi o tolerancii a xenofóbii… (orwellizmy, newspeak).

My tu, doma, si vravíme „však aby len horšie nebolo aj u nás“ lebo zatiaľ máme čo žrať, a váľame sa ako „prasce“ v blahobyte, takže, napokon, čo nás je do nás… ale pre istotu a preventívne „bojujeme“ proti vlastnej „xenofóbii a islamofóbii“ a to je „na hlavu“ na entú.

Repatriačná politika EÚ nefunguje, alebo len v referenčne zanedbateľných prípadoch, zatiaľ čo nedohľadateľní a bezprizorní ilegáli sa strácajú v dave, dohody o spätnom vracaní nelegálnych imigrantov a tých, ktorým nebol udelený azyl alebo dočasná doplnková ochrana, neexistujú…

Stále, už od roku 2015 sa hľadajú „konsenzuálne“ riešenia a migráciu nie a nie zastaviť. Lebo stále iba odhodlané a rozhodné kecy, prázdne sľuby a čo všetko „musíme“… Kto je teda zodpovedný za nemecký „neonacizmus“? REŽIM

Otázka: A je to vôbec neonacizmus? Nie je to orwellizmus?
Preklad a význam: To je newspeak, nová reč. Nástroj režimu proti anti systémovým politickým hnutiam, novodobé politikum…
Nemecký nacizmus bol o inom.

Toto sú orwellistické eufemizmy, ako snaha slniečkárov a vítačov a ich voči systému matrixu politicky korektného liberálneho mediálneho mainstreamu, o zmiernenie reálnej pravdy a práve o to ide aj v prípade titulky správy na Hnonline.sk.:

Preložené do slovenčiny: Pochod nebol „ukončený“ ale rozohnaný (eufemizmus: „rozpustený“) spolkovou políciou a slzákom. Frau Angela Merkel si dokonca dovolila kritizovať víkendové protesty krajnej pravice, ktorú ako vlastné dieťa, porodila a odkojila. Dnes sa k nej správa ako macocha. Vo svojej kritike si ale nevšimla svoje náhradé adoptované dieťa, a to, čo vyvádzala extrémistická krajná ľavica…

Tak to už v politikách a režime systému matrixu slniečkárskeho a vítačského Západu liberálov neomarxistov, aj zneomarxizovaných ľudovcov SPD a CSU v Nemecku chodí… Presne ako v bergholiovskom, neomarxistickom krídle katolicistického, ideológiou multikulturalizmu a rodovou ideológiou v jednom „chyteného“ heretického Vatikánu.

Veciam a ľuďom dávajme ich pravé mená, tak ako káže láska k pravde. Je možné (hypotéza) že polícia sa obráti proti režimu. Je zneistená, a nielen tam, ale aj vo Francúzsku a UK „na kolenách“ a nevie, proti komu, proti čomu má zasahovať a čo je správne. A je možné i to, že tieto protesty boli len „rozvičkou“.

Takže, proti komu sa obrátiš, Nemecko? Proti pravicovým „neonacistom“, identitárom, alebo autonómom a slniečkárskej a vítačskej novej ľavici radikálnych extrémistických neomarxistov?

A čo na to Karol Marx, ktorý to všetko vidí z piedestála jeho pomníka? A čo na to liberáli a „liberálni demokrati“? A čo na to socialisti? A čo pravica a konzervatívci? Pomaly sa vám rúcajú tie vaše pravo-ľavé svety takzvaného politického štandardu? Čo je politický štandard? čo na to štandardná (klasická) politológia? Kto je „konzervatívny liberál“ (Sulík)? Akého pohlavia a rodu? Môže byť konzervatívec liberálny a liberál konzervatívny? Môže byť žena len trochu tehotná?

Ešte k orwellizmom: Aký politický smer je populizmus? Populistickými politickými subjektmi sú spravidla nazývané „neštandardné antisystémové“ strany (spravidla v opozícii). Je SPD Tomia Okamuru populistická?

Čo na to štandardná, klasická politológia? Ako sa má k politickým subjektom typu: „Politická strana tretieho, mimovládneho „neziskového“ sektora a liberálnych médií typu Denník N a SME“?Preberajú moc v štáte slovenskom.

Kdesi som čítal, počul odkaz štandardným politikom: „Nesmiete poslúchať hlas ľudu!“ K tomu doplním už len svoje: „Ale najskôr sa musíte nechať zvoliť!“. Pojmy, názvy a prívlastky liberálny, liberalizmus, liberálna demokracia, sú populistické orwellizmy, na ktoré ľudia „správne“ reagujú, najmä občiansky, politicky a politologicky negramotní… A o tom budú a chystajú sa byť parlamentné voľby 2020.

Tak, teda, čo je to ten populizmus? Boli SNP, Pražské jaro, Veľká nežná, aj s jej OF a VPN, zbabraná, rozkradnutá a vytunelovaná, revolúcia, populistické?

A teraz „populistická“ otázka: Kto a čo je z ľudského, občianskeho, politického a politologického hľadiska táto dáma (v roku „nežnej“ mala štyri roky):
https://sk.wikipedia.org/wiki/Katar%C3%ADna_Cs%C3%A9falvayov%C3%A1
CSÉFALVAYOVÁ a populizmus:

Zatiaľ ide len o vojnu najmä pôvodných domácich Nemcov, aj bez politickej príslušnosti, obyčajných, apolitických Nemcov, iba už „vytočených“ občanov, proti bezprizorným, nespratným a neintegrovateľným cudzincom, ktorí chcú Nemecku diktovať svoju vôľu, kultúru a Európe cudzie náboženstvo.

Toto ste čítali na titulke:
https://www.hlavnespravy.sk/nemecky-stary-otec-vysvetlil-reporterovi-dovody-hnevu-nemcov-v-chemnitzi/1508498

Podľa vzoru rozhovoru v článku, pokračujem pod ním:
Môže to v Nemecku prerásť do občianskej vojny?
ÁNO
Prečo v Nemecku?
LEBO TAM BOL ZAČIATOK.
Už s Turkami v 70-tych rokoch, lebo Nemecko potrebovalo lacnú pracovnú silu. Bez ohľadu na jej kultúru, vieru a náboženstvo.
Prečo práve tam a vtedy?
LEBO ANGELA MERKEL 2015, nepoučená „z krízového vývoja“ situácie: „Welcome to refugees!“
Môžu sa nepokoje rozšíriť do Francúzska, Belgicka, a ďalších štátov západnej a severozápadnej Európy? Na rane je aj Švédsko (72 no-go-zones). Len nemáme pravdivé informácie. Lebo „naša verejnoprávna“ a TA3 a mediálny mainstream „zatĺka“ ako Plzák, s manželskou neverou…
Odpoveď: ÁNO
Danko, Fico, Pellegrini (Kiska): „Ľudia môžu slobodne protestovať a vyjadriť svoj názor!“
Námietka: Prečo by Slováci mali protestovať proti imigrácii, keď na Slovensku žiadni utečenci nie sú?
Odpoveď: Lebo sme súčasťou a členským štátom Európskej únie! Ide nám o jej zachovanie a dobre udržateľný rozvoj? Alebo o jej likvidáciu? Lebo budeme držať hubu a krok? A tým súhlasiť s jej zničením?
HROZIA PODOBNÉ NEPOKOJE AJ V MAĎARSKU?
Nie. Lebo Orbán. Skôr proti jeho anti slniečkárskej a anti vítačskej politike a Sorosovej OSF. Vyhnal Sorosa aj Open society foundation.
Poradí si maďarský ľud so slniečkármi a vítačmi?
ÁNO. Aj proti opozícii a Bruselu. V spojenectve s „prebudenými“ štátmi už nielen V-4.
Hrozia podobné proti vládne nepokoje vo veci imigrácie aj v Poľsku?
NIE. Lebo poľská vláda, parlament a prezident sú proti povinnému prijímaniu utečencov. Poľská opozícia nie je slniečkárska ani vítačská.

A čo v Česku? Andrej Babiš ako lev čelí imigračným tlakom a s prezidentom Milošom Zemanom v spoločnej zahraničnej politike odmieta ako českého ministra zahraničia Miroslava Pocheho, dôvod:
https://poche.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=462776

Udrží si aj Slovensko líniu, deklarovanú šéfom Smeru a tieňovým predsedom vlády a odolá tlakom Bruselu? Som za posilňovanie jednoty V-4 a jej rozšírenie, aj za cenu prípadného rozpadu EÚ.

So slovenským hnutím „Nám to nie je jedno!“ súhlasím a pripájam sa: Ani mne to nie je jedno. Tu už ide o život! A o to viac, ak sem zmrdi, do mojej Európy, lebo to je aj moja Európa, budú tlačiť hordy neintegrovateľných a nezamestnateľných imigrantov, tú násilnícku a darebácku čvargu. A je mi úplne jedno, odkiaľ prišla, akej je rasy, etnika, farby pleti, kultúry a vierovyznania (s výnimkou moslimov!). Nie som rasista ani xenofób! Som Európan, ale v prvom rade Slovák, ale tu už ide o priamy útok Bruselu na národno-štátny záujem Slovenska, jeho štátnu suverenitu a zvrchovanosť mojej rodnej domoviny!

Toto si už konečne zapamätajte „blbouni nejapní“ (Český prezident Miloš Zeman to predošlú stredu znova povedal niektorým novinárom a niektorým „nechápavým“ médiám, na adresu ich inteligencie a intelektu…)!

FRONTEX je podvyživený, SOFIA len zachraňuje topiacich sa imigrantov na mori, a pod rúškom humanity, slniečkárske a vítačské mimovládky spolupracujú s prevádzačmi, ktorí ročne zarábajú miliardy, a preplavujú ich k brehom Európy, ale nie nazad, a Taliansko, Grécko, Malta a Španielsko, sú nielen bezmocné ale aj nahnevané, takže: Ako to ide, Brusel? Ako a eko ďalej?

Angela Merkel a jej spolok okolo „jadra“ EÚ nám prikazujú, čo všetko „wir mussen!“ teda musíme, ale oni nerobia nič. Len bojujú za „demokraciu“. Tú svoju.

V Nemecku sa práve protestuje a koncertuje proti rasizmu, xenofóbii, antisemitizmu, za toleranciu (!) a solidaritu. V reakcii na pravicový extrémizmus a populizmus. Frau Merkel „mama“ je spokojná. Môže pokračovať. Úžasná politička!

Zdroj: https://blog.hlavnespravy.sk/7467/kratky-stek-k-nepokojom-v-nemecku-pre-grafomana-neobvykle/#

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár