Kriminálna agentúra proti slovanstvu

· Čas čítania: 2 min.

Pomáhajú a chránia? Elitní príslušníci slovenskej polície prichádzajú potichu na svitaní a so samopalmi v rukách. Vravia si Národná kriminálna agentúra. De facto inkvizícia s balistickými štítmi a automatickými zbraňami s laserovými zameriavačmi. Na svojich krížových výpravách sa riadia príručkou proti extrémizmu z dielne veľkého inkvizítora Daniela Mila a jeho bratov sorosovcov. Jediným dovoleným náboženstvom je viera v holokaust. Ak ho nespomeniete, automaticky to znamená, že ho popierate. Zato symboly, ktoré uctievali naši predkovia, sú im cudzie, a preto ich treba zakázať: keltský kríž, Thorovo kladivo, kolovrat, čierne slnko a ďalšie. Nedajbože, aby ste vystavili faktúru na sumu 1488 eur.

Arkona a Reborn

Honba na čarodejnice likviduje starodávne, historické, tradičné slovanské symboly, lebo kvázi odborníci v nich nachádzajú elementy nacionalizmu, rasizmu a fašizmu. Príslušníci kriminálnej agentúry tak zavreli aj pohanský obchod Arkona. NAKA vtrhla k manželom, praktizujúcim pohanom, Slovanom starovercom a zhabala im prívesky, ktoré predávali v internetovom obchode. Komu prekážali apolitickí mladí ľudia, ktorí obchod s pohanskými predmetmi viedli? Celý tento škandál bol posvätený znaleckým posudkom PhDr. Jaroslavy Roguľovej, PhD., zo Slovenskej akadémie vied: „Symbol Trigium alebo Triskele je znak zložený z troch sedmičiek nasmerovaných do kruhu, ktorý sa niekedy nazýva aj trojramenný hákový kríž, bol pôvodne runový znak života používaný severskými národmi v predkresťanskom období.“ Odhliadnuc od tradície, tento symbol neskôr zneužili nacisti – kto ho používa, má smolu.

NAKA vtrhla aj k spevákovi Rebornovi a vyšetruje ho pre extrémizmus. „Bol som obvinený z rozširovania extrémistického materiálu – tričiek, tielok a vecí, na ktorých sú slovanské a germánske symboly: kolovrat, čierne slnko a runa algiz (runa života), symboly našich predkov, o ktorých znalec uviedol, že sú nacistické. Rovnako bolo uvedené, že moja tvorba spadá do žánru white power. Čiže texty, ktoré sú o starých bohoch, slovanských bojovníkoch, mytológii, filozofické texty a patriotické texty sú vlastne podľa znalca neonacistické. Ten, kto pozná moju tvorbu, urobí si vlastný názor. Pri Perúnovi som s rodinou a úprimne, prežívame dosť ťažké obdobie a mám starostí nad hlavu. Všetky moje CD, tričká, tielka pri domovej prehliadky zhabali,“ posťažoval si Reborn. Hanba je to medzinárodná, lebo na Slovensku sa stali trestnými symboly, ktoré sa v iných štátoch bežne používajú.

Autor: Ratko Sudecký

Mesačník ZEM&VEK si môžete predplatiť na: http://www.webareal.sk/sofian

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

One Response

  • Kto by prenasledoval slovanskú pseudovieru, keď jej poverám a lesným tancom sa oddáva pár pomätencov? Takisto sa neprenasleduje ani Slovanstvo ako istá vzájomnosť slovanských národov, ale ľudia, ktorí sa k takejto myšlienke prikláňajú, ale okrem toho odhaľujú určité veci alebo osoby za dianím a citujú nepohodlné názory iného charakteru. Takže tu nejde o kriminalizáciu Slovanstva, preto tu z idey nerobme nešťastne „prenasledovanú“, ale o odkrývanie masky fungovania vládneho a svetového systému, ktorý odokrytý byť nepotrebuje.

Pridaj komentár