Kuffovci sa stretnú s Harabinom

· Čas čítania: 2 min.

Na Slovensku sa vytvorila v prezidentských voľbách liberálna koalícia atakujúca tradičnú rodinu, manželstvo a ochranu života. Slovenský národ je vystavený silnej manipulácii a to od liberálnych politikov, médií až po prieskumné agentúry.

Sú znamenia doby, ktoré pred kresťanov stavajú povinnosť reagovať. Nedávno vznikla kresťanská národná strana Kresťanská demokracia – Život a prosperita, ktorej mám tu česť byť prvým predsedom. Nielen ja, ale aj môj brat, kňaz zo Žákoviec Marián Kuffa vieme, čo to znamená byť ponižovaný a znevažovaný liberálnymi médiami a politikmi len za to, že stojíme na strane národa a ochrany hodnôt. Nebojíme sa kandidátov na prezidenta, ktorí sú vystavení tomu istému.

KDŽP sa snažia média nazývať ako kuffovcov. Kuffovci stoja na strane ochrany základných atribútov nášho národa. Slovenský dohovor za rodinu urobil prieskum medzi kandidátmi s 10 jasne položenými kultúrno-etickými otázkami. Väčšina kandidátov mala problém na tieto otázky odpovedať, respektívne odpovedať jasne. Štefan Harabin tento problém nemal. Pre kuffovcov a KDŽP nie sú vhodní kandidáti na prezidenta, ktorí nenašli odvahu sa postaviť za slovenský národ ani v čase jeho vzniku a dnes hovoria, že to ani neľutujú, lebo sa nikdy nepomýlili. Slovensko potrebuje v tejto dobe čitateľných a odvážnych politikov, aj keď sú znevažovaní. Nie štýl, ale obsah a odvaha je dôležitá.

Vladyka Chautur povedal to, čo má v tejto chvíli povedať každý duchovný otec a milujúci syn slovenského národa, keď je v ohrození jeho identita. Kuffovci tiež ticho nebudú, pretože by to bolo zlýhaním v historicky kľúčovej dobe.

Autor: Štefan Kuffa

Zdroj: https://blog.hlavnespravy.sk/10543/kuffovci-sa-stretnu-s-harabinom/

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár